Wpis z mikrobloga

Z wywiadu z rzecznikiem FAME:

- Sprzedano ponad trochę ponad 400k PPV (wzrost sprzedaży w stostunku do FFA)
- Powrót Murana i Kasjo możliwy - ale musi być plan (a nie ze powrot zeby powrot i rzucac byle kogo).
- Polak dostanie odczuwalna kare - część jego wynagrodzenia pójdzie na konto Natana
- Decyzja co dalej z Boxdelem będzie na początku nowego roku
- Adamek na pewno zawalczy w FAME i są otwarci na "wypożyczenie" (chyba chodzi o walke w KSW z Mamedem)
- Fabijanski nie dostanie nowego kontraktu, ale moze wymysla mu nowa role i jakoś zaangażują
- Fabijanski raczej dostanie cala kase, FAME nie bedzie robic mu zadnych zlosliwosci bo wszystko jest w umowach. Chce przekazac jakas kase na cele charytatywne (boxdel wczoraj dodal ze 50k da tez olejnikowi).
- Na FAME 20 sprzedali juz kilka tysiecy biletow
- FAME 20 - Promocja rusza w styczniu.
- Sprzedali najwiecej PPV w tym roku (ale tutaj w zwiazku z tym ze bylo wiecej gal).

https://www.youtube.com/watch?v=tt5xvEGbtEM

#famemma
  • 10
@RafDan: usredniajac cene pomiedzy zwyklym ppv a premium mozemy przyjac srednia cene ppv na poziomie okolo 42zl. Co przy sprzedazy w okolicach 400k ppv daje kolo 17mln przychodu. Przy średniej karcie walk. A wychodki dalej cos beda #!$%@? ze frikfajty umieraja xD
@SkrajnieZdegustowany: "dobra" to pojecie bardzo subiektywne i zalezne od punktu widzenia. Dobra dla wykopka może być jak bedzie dużo dymow, dobra dla przecietnego widza frików (czyli dzieciaka) to taka w ktorej bedzie duzo jego ulubionych jutuberow, a dobra z punktu widzenia federacji to taka która sprzeda najwięcej ppv. I te cele się nie zawsze ze sobą łączą.
Gdzieś przewineło się 20k


@Bialy7665: 20k to dostal za akcje z wiewiorem jak się nie mylę. Tu mu maja zabrac z wyplaty.

@Dingik Tak, tylko pamietaj ze z tych PPV oni nie dostaja pelnej kwoty - raz ref linki (pewnie marginalny wplyw) ale rozne oplaty (prowizje, podatki itp).

I ogolnie sama organizacja gali jest bardzo droga, bo FAME robi bardzo droga oprawe - potem masz np, wszystkie programy, hotele itp.

Tak
@RafDan: dlatego ja napisałem "przychód" a nie "dochód". Poza tym ppv nie jest ich jedynym źródłem przychodu przy gali, więc i tak mają pare baniek dochodu z jednej gali.