Wpis z mikrobloga

#cv #ankieta #pracbaza #praca czy cv w gołym .txt to dobry pomysł żeby się wyróżnić? w wersji drukowanej na oczoyebnym tle albo uwaga uwaga w wersji drukowanej na drukarce do rachunkow takiej paragonowej wiecie cos w takim stylu, pewnie rozjedzie mi sie ale trudno w sensie tabelki w ascii i font monotypowy o stalej szerokosci #css #webdev :

.-----------------------------.
| * Curriculum Vitae * |
|-----------------------------|
| Imię i Nazwisko: Kinga M. |
| Adres: 123 Courier St. |
| Tel: (555) 987-6543 |
| Email: kinga@Email.com |
|-----------------------------|
| **Doświadczenie Zawodowe** |
| Stanowisko | Firma | Data |
|-------------|-------|-------|
| Kurierka | Swift | 2017- |
|-------------|-------|-------|
| **Wykształcenie** |
| Tytuł | Uczelnia | Data|
|-------------|----------|-----|
| Licencjat | UT | 2016|
|-------------|----------|-----|
| **Umiejętności** |
| Narzędzia | Kreat. | Jęz.|
|-------------|---------|-----|
| Monitoring | Trasy | Ang.|
|-----------------------------|
KingaM - #cv #ankieta #pracbaza #praca czy cv w gołym .txt to dobry pomysł żeby się w...

źródło: 134864.image0

Pobierz

dobry pomysl

  • tak 36.2% (25)
  • nie 63.8% (44)

Oddanych głosów: 69

  • 3
@KingaM: Jako ze mam wglad do CV ktore do nas splywaja to moge Ci powiedziec jak zareagowalismy na CV w notatniku. Malo przychylnie :PP
ALe fakt faktem koles sie postaral. Wszystko rowno, tabulatory uzywane itp. Ja bym sie nameczyl zeby tak odwalic.
Ale tekst "umiejetnosc obslugi komputera" na koncu chyba nie do konca pasowal :P

Ale pomysl druku na iglowce calkiem fajny :)
Ktos z jajem moze docenic.
@KingaM: "wyróżnić się" to jest złe określenie bo całkiem niedawno (dlatego łatwo go odnalazłem) na unknownews widziałem linka do czegoś takiego:

25) Resume Matcher - narzędzie do ulepszania CV https://github.com/srbhr/Resume-Matcher INFO: Rekruterzy bardzo często korzystają z systemów ATS (Applicant Tracking System), które oceniają, na ile CV nadesłane przez kandydatów pokrywają się z ich opisem stanowiska. Ta aplikacja (self-hosted) symuluje takiego ATS-a. Możesz więc pracować nad swoim CV w taki sposób, aby