Wpis z mikrobloga

Mam niezłą rozkmine wykopakowa, która niebawem się rozwiąże, ale póki co nie daje mi spokoju :D
1) Mam wrażenie, że mój nadawca może lekko trollowac w anonimowych wiadomościach: choć bierze udział już któryś raz (formuła gold) to nie do końca wie jak działa akcja, piszę o zakupach na ostatnią chwilę, albo o wyjeździe na wakacje last minute przed nadaniem paczki
2) 6.12.2023 ktoś rejestruje etykietę inpostu na mój mail, jako nadawca wpisana jest chińska firma logistyczna obsługująca wysyłki z aliexpress, nic stamtąd nie zamawiałem ostatnio, paczka zarejestrowana jest z apki mobilnej gabaryt C, ale wtedy nadawca z wykopaki jeszcze nie zweryfikował paczki więc nie znał moich danych, do tego jeszcze wrócimy :D
3) Wczoraj ,,chińska" paczka ruszyła z paczkomatu, ale nadawca na wykopace nie zarejestrował tego numeru.

Teraz moje teorie:
1) Wylosowała mnie osoba, która miała mnie w poprzednich latach, przez co znała moje dane przed weryfikacja, chińska paka jest z prezentami
2) Wylosował mnie ktoś z organizatorów wykopaki, więc też znał moje dane przed weryfikacja
3) Chińska paka nie jest powiązana z wykopaka, nadawca mnie trollowal, ale dziś wieczorem nada właściwą paczke
4) Nadawca na prawdę poleciał do Turcji, przywiezie mi baklawe i nada paczkę potem
5) Nadawca trollowal, dostał swoją paczkę a mnie nic nie wyśle.

Ja obstawiam 2!

#wykopaka
  • 19