Wpis z mikrobloga

#swieta #gwiazdka #bozenarodzenie #prezenty

No te baby to są #!$%@?. Siedzi #!$%@? od 2 dni wybiera jakieś gówna, każdy każdemu. 1,5k poszło na jakieś syfy które #!$%@? warte są. Sam dostanę jakieś gówna potem co nawet ciężko udawać że się człowiek cieszy, a tyrać na ten syf trzeba kilka dni. A powiedz jej jeszcze, że ją #!$%@?ło z tymi prezentami to się #!$%@? obrazi.

No jakie te święta to jest #!$%@? czas.

Potem jeszcze latają wszyscy #!$%@? i szykują #!$%@? się co na tą wigilię, człowiek nie chce się #!$%@? to się schowa #!$%@? w garażu albo kotłowni i siedzi to jeszcze potem pretensje że nie pomaga, że nie z rodziną. Wyjdzie jest #!$%@? bo nienawidzi tego syfu to zaraz żale że tylko psuje atmosferę. No #!$%@? siedział se schowany po to.

Ehh tylko sznurek i do garażu
  • 8
@kr0k0dyl: @kr0k0dyl i tak by było najlepiej. Od 30 lat mówię że ja od nikogo nic nie chce i nigdy do tych łbów nie dociera. Potem musisz też coś dać bo dluglow nie lubię mieć. święta mówię żeby dali mi spokój i spędzili jak chcą, a ja sobie posiedzę sam. Nikt nie słucha i nie szanuje zdania
@ottersideofme: nie wiem i nie chce wiedzieć. Za połowę tego można sobie coś fest kupić fajnego i nie trza prezentów od nikogo ani dla kogoś. Czemu ludzie tak rozwalają hajs. Przecież to jest niczym rząd. Kupować coś komuś gdy nawet nie wiemy co by chciał albo jakie ma potrzeby.