Wpis z mikrobloga

Minęła 16:00, a nawet 17:00 i 18:00, więc zgodnie z trailerem do wpisu prezentuję moją tegoroczną zdobycz.

W tym roku paczkę otrzymałem od niejakiego Admirała E. Jeszcze nie wiem, co to za mirek, ale próbuję się dowiedzieć. Moją jedyną poszlaką, jak zauważyła różowa, jest wypełnienie paczki. Ewidentnie jest nim papier, w którym mirek dostał swoją Wykopakę ( ͡º ͜ʖ͡º)

W paczce rzeczy mocno powiązane z moim opisem oraz takie, o których napisałem, że nie chcę (#pdk) ( ) (różowa przejęła). Admirał umieścił w przesyłce prowiant, mikstury i tipy na planowane przeze mnie w tym roku wojaże, za które jestem mu bardzo wdzięczny. Na pewno wykonam questa z Torre di Mercurio. W prowiancie znalazłem kilka koczkodańskich piw oraz napojów, po których puszki dołączą do mojej kolekcji. Do tego oczywiście słodycze. Bardzo lubię Oreo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z książek Mirek dobrze mnie wysondował. Jeden z tytułów planowałem już kiedyś kupić (Historia Starożytnego Rzymu), a drugiego chyba nigdzie nie zauważyłem (Jak przeżyć w Starożytnym Rzymie). Pozostając w (anty)rzymskich klimatach, dostałem dobble z Asteriksem, to mój ulubiony komiks, a samej gry jeszcze nie miałem, choć lubię czasem pograć. W nawiązaniu do moich zainteresowań Dungeons & Dragons trafiła mi się lampa w kształcie wielkiej kostki k12 oraz kubek na miksturki () Bardzo dziękuję za paczkę! Śledztwo trwa ( )
#wykopaka
cherrycoke2l - Minęła 16:00, a nawet 17:00 i 18:00, więc zgodnie z trailerem do wpisu...

źródło: IMG20231214171132

Pobierz
  • 13