Wpis z mikrobloga

  • 0
@Cztero0404: nie no spoko, ale czy mogą się z kogutem i napisem "policja" poruszać się po drogach publicznych?

W ogóle Vectra jako zabytek, kurła stary jestem. xD
  • Odpowiedz
nie no spoko, ale czy mogą się z kogutem i napisem "policja" poruszać się po drogach publicznych?


@Krupier: Wiesz co, nie wiem do końca jak to jest w przypadku aut w obecnym malowaniu natomiast z tego co kojarzę chyba jak masz srebrno niebieskie to napis policja musi zaklejony być dla tego na niektórych planach filmowych często tak jest, w przypadku starszych które już ze służby wyszły chyba tylko sygnałów itp nie
  • Odpowiedz
W ogóle Vectra jako zabytek, kurła stary jestem. xD


@Krupier: Vectra tej generacji nie podlega jeszcze jako zabytek, ale oni to robią jako zabytek bo to jest auto policyjne inaczej nie mogliby tego zarejestrować z tego co kojarzę gdzieś tam. Nie, no Vectra rocznik około 2008 to jeszcze jak na polskie realia to całkiem znośne auto jest, chociaż ja się na przykład trochę dziwne czuje jak do mnie dociera, że bmw
  • Odpowiedz
@Krupier: Na żółtych blachach możesz normalni z kogutami i oznakowaniem jeździć, jedynie nie można włączać sygnałów na drodze publicznej.
  • Odpowiedz