Wpis z mikrobloga

@PoItergeist: Na anglojęzycznych stronach wrzucano czasem w podobnym tonie tego przygłupa Macierewicza z grrrrroźną miną, żeby pokazać o ile ta Polska rozsądniejsza jest z takim męskim ministrem obrony. XD XD

Tak to właśnie niektórzy ludzie analizują rzeczywistość.
  • Odpowiedz
Tak to właśnie niektórzy ludzie analizują rzeczywistość.

@Wszebor: No to pochwal się jak ty analizujesz rzeczywistość i napisz o tych sukcesach Von den Leyen jako szefowej niemieckiego MON-u. Ja sobie przypominam tylko jeden jej "sukces" - najdroższy w historii świata remont wojskowego żaglowca szkolnego który wyniósł ostatecznie jakie 150 mln euro.
  • Odpowiedz
@Wszebor: niby racja ale to nie zmienia faktu że te idiotki z górnego zdjęcia nie nadają się na swoje stanowiska, a już na pewno nie lepiej niż np typ z dolnego obrazka a więc ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Na żadnym ze zdjęć nie ma osoby mającej doświadczenie w wojsku.

@HuGho: Jestem niemal pewien - bo to była w tamtych czasach reguła - że zarówno Macierewicz jako i Szojgu gdy byli studentami uczelni cywilnych, przechodzili wakacyjne szkolenia wojskowe trwające łącznie około 1-2 miesięcy, po których zostali podoficerami rezerwy,
  • Odpowiedz
  • 6
@Thorkill

>Tak to właśnie niektórzy ludzie analizują rzeczywistość.

@Wszebor: No to pochwal się jak ty analizujesz rzeczywistość i napisz o tych sukcesach Von den Leyen jako szefowej niemieckiego MON-u. Ja sobie przypominam tylko jeden jej "sukces" - najdroższy w historii świata remont wojskowego żaglowca szkolnego który wyniósł ostatecznie jakie 150 mln euro.


Ale co to ma do rzeczy? Czy wy prawaki potraficie dyskutować jak ludzie, a nie jak małpy w zoo?
  • Odpowiedz
@PoItergeist: Więc tak Niemcy nie mogą wystawić jednej dywizji, Niderlandy tak samo,norwegowie to xd a z szwecją to sie nie wypowiem wiec ten mem jest w połowie realnie prawdziwy bo to jest #!$%@? że taka Rosja może w Europie robić #!$%@? jak by nie było amerykanów.
  • Odpowiedz
Ale co to ma do rzeczy?


@deziom: A jaka jest ta rzecz? Stary mem który wyśmiewał pomysł jakie miały kiedyś lewicowo-liberalne partie z Europy Zachodniej żeby w ramach walki o tzw. równouprawnienie, robić z kobiet szefowe MON. Moda durna i głupawa i jak większość lewackich pomysłów skończyło się to porażką i od paru dobrych lat nie jest kontynuowane. Obecnie wszyscy szefowie MON krajów Europy Zachodniej za wyjątkiem Holandii to mężczyźni.
  • Odpowiedz
  • 8
@Thorkill rzecz jest taka, że płeć, morda czy groźna mina danego polityka nie świadczy o jego kompetencjach, a te memy były właśnie na ten temat
  • Odpowiedz
@deziom: Oczywiście że płeć ma znaczenie w kwestii stanowiska szefa MON i oczywiste jest że 98 proc. kobiet nie nadaje się z automatu na to stanowisko. A tu masz zdjęcie, które najlepiej ilustruje debilizm tego wyżej opisanego pomysłu lewicowo-liberalnych partii z Europy Zachodniej. Żołnierze zamienieni w 30 letnich harcerzy-simpów, robiących pr-owe tło dla szefowej MON.
Thorkill - @deziom: Oczywiście że płeć ma znaczenie w kwestii stanowiska szefa MON i ...

źródło: 5453

Pobierz
  • Odpowiedz
@Thorkill: Ja miałem PO przez dwa lata w liceum. To nie aż tak poważne kompetencje wymagane na szefa MONu, jak 1-2 miesięczne szkolenie na studiach, ale na generała chyba wystarczy?
  • Odpowiedz
@fu8ch: Jeżeli jesteś normalnym facetem i tak jak 90 proc. chłopców od dziecka interesowałeś się na różne sposoby wojskiem lub sprawami związanymi z wojskiem (mogą być nawet strzelanki na komputerze), to już masz większe kompetencje aby być szefem MON niż 98 proc. kobiet, które takich zainteresowań od dziecka nie przejawiały.
  • Odpowiedz