Wpis z mikrobloga

Kolej na mnie. Moim mikołajem okazał się @menmikimen , który zrobił świetną paczkę, idealnie pasującą do mnie i mojego opisu. Już po zdjęciu folii ukazał mi się piękny, świąteczny karton. Już wtedy wiedziałem, że trafił mi się idealny mikołaj!

A o to, co znalazłem w środku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Profesjonalne lotki do gry w #dart , który trenuję. Nowe lotki bardzo się przydadzą, może akurat nimi uda mi się wygrać jakiś turniej.
2. Książka kryminalna, której jeszcze nie czytałem. A zdąrzyłem już zobaczyć, że ostatnio wyszedł film z Leonardo DiCaprio na podstawie tej ksiązki! Więc najpierw przeczytam, a później obejrzę (ʘʘ)
3. Zestaw do ćwieczeń w domu idealnie pasuje na zimową pogodę, a taśmę oporową planowałem już kupić od dłuższego czasu! Wykorzystam ją na 100%.
4. Herbaty extra! Będą idealne na świąteczne, zimowe wieczory.
5. Czekoladki petarda, takich jeszcze nie próbowałem. (Chociaż unikam słodyczy, to tym nie odpuszczę!)
6. Zestaw "heheszkowy" też udany, w końcu to już tradycja! Uwielbiam sok cappy a sagą będę częstował gości (dla zarządu jest lipton :D )

Podsumowując, wykopaka trafiona idealnie. Jestem bardzo zadowolony i każdemu życzę takiego mikołaja jakim jest @menmikimen

#wykopaka #pokapake
Salido - Kolej na mnie.  Moim mikołajem okazał się @menmikimen , który zrobił świetną...

źródło: 20231214_104949

Pobierz
  • 7