Wpis z mikrobloga

NR 72 #serialseries
LISTA SERIALI

Detektyw Monk - Monk

Twórcy: Andy Breckman
IMDb: 8.1/10
https://www.imdb.com/title/tt0312172/
https://upflix.pl/serial/zobacz/monk-2002
Gatunek: komedia, kryminał, dramat

Genialny detektyw, który ma aż za dużo zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych i fobii co odcinek prowadzi śledztwo. Jednak męczy go jedna, jedyna sprawa, której nie rozwiązał - sprawa morderstwa jego żony…

Czy polecam? Oj, trudno powiedzieć. To jest za długi (124 odcinki i potem już tak nie bawi) i zbyt familijny serial (ale takie też są potrzebne, nie?), w każdym razie 20 lat temu takie robili… Ja go oglądałem jak wychodził do niedzielnego obiadku i dokładnie do tego się nadaje. Miał być dużo później na liście ale niespodziewanie pojawił się nagle film… Mr. Monk's Last Case Może ktoś będzie chciał nadrobić :)
WLADCA_MALP - NR 72 #serialseries 
LISTA SERIALI

Detektyw Monk - Monk

Twórcy: Andy ...

źródło: monk

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: bardzo fajny serial :) może faktycznie nie nadaje się do popularnego bingeowania tylko oglądania po jednym odcinku co jakiś czas, ale w sumie o to chodziło w serialach dawniej. Sam w sumie nie wiem jak się serialowa historia skończyła, bo właśnie oglądałem go w tv kiedy trafił się jakiś odcinek, ale chętnie obejrzę film :)
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP kiedyś oglądałem mimochodem pojedyncze odcinki w TV, a w zeszłym roku coś mnie naszło i obejrzałem całość ;). Familijny to dobre określenie, ilość odcinków faktycznie trochę przygniata i ostatnie sezony zaczynają męczyć i są momenty, że praktycznie przeskakują rekina. Poza tym oglądając całość w ciągu napotkałem to, czego bardzo nie lubię w takich lekkich serialach: niekonsekwencję w zachowaniach bohaterów, w tym oczywiście Monka najbardziej. Są odcinki skupione na jakiś jego fobiach,
  • Odpowiedz
@Kaczorra: To musiało się coś pozmieniać, ale teraz jest tyle tych serwisów, że pewnie prawa będą tak skakać z serwisu do serwisu.
Ja chyba sam nigdy nie widziałem wszystkich sezonów. Kiedyś z Archiwum X brałem jednym ciągiem i może to samo zrobię z Monkiem, ale nie mam większego parcia na to.
Zgadzam się odnośnie fobii. W jednym odcinku ma ich za dużo, a w innym mogą traktowane być po macoszemu, jeśli
  • Odpowiedz