Wpis z mikrobloga

@Schizotypoidal: więcej, a co kilka miesięcy coś nowego
ale bynajmni mniej prądu żre i szybciej filmiki z kamerek się obrabiając, dzięki czemu można szybciej donosy wysyłac, może powdycham cope pod tytułem: wsparcie dla architektury arm się poprawi i za kilka misiecy znowu wstawie ten post
@taju: Ohhh az tyle jest wart cen cud inżynierii? Tak się kończy pytanie kolegi profesjonalisty o komputer. Jak się mnie zapyta o rower to mu doradzę taki za 20k
Tzn jutro jak zobaczy moje pytanie to znowu powie że atomy w procesorze się źle zsynchronizowały z czasem długości planka, a wgl u niego działa (,)
@Rustyyyy: wygooglaj jakis back market, allegro, czy co tam u was jest. Przeciez wykopkow nie stac na maca to skad maja wiedziec ile jest wart.

@taju: paaanie poniżej 20k to są wyroby rowero podobne. Czy wiesz że przez brak egzotycznych materiałów energia z twoich nóg się zwyczajnie marnuje?
Co chcesz coś czym pojedziesz na zakupy?... No dobra na tej kolarzówie za 20k też da się jechać na zakupy, a przy okazji będziesz miał więcej siły na chodzenie po sklepie, jasne będziesz ograniczony do plecaka, ale za to jadąc zużyjesz mniej energii. A czy wiedziałeś że dzięki