Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie sam taki projekcik łazienki 4m2, jak oceniacie? Zamyka jest taki, że płytki to marmur wenecki z złotymi akcentami 120x60, armatura szczotkowana miedź/złoto. Nie chce całej łazienki zabudować płytkami.

Nad zabudowa wc stolarz by mi szafkę zrobil na całą ścianę na kosmetyki i perfumy. Na pralkę i suszarkę mam osobne pomieszczenie.

Jeszcze jest szansa że bateria prysznicowa byłaby na ścianie gdzie jest zlew i nie byłoby drzwi przesuwnych tylko walk in (tam jest 1.6m i 0.9m szerokości.

Do tego układu muszę przesunąć drzwi o 15cm i nie wiem czy mi się to uda

Wszelkie uwagi mile widziane.

#mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #remont #lazienka #architekturawnetrz
PanLodowegoOgrodu - Zrobiłem sobie sam taki projekcik łazienki 4m2, jak oceniacie? Za...

źródło: fa0d7a9a63d54a5dac2bd91622cf2e74

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@PanLodowegoOgrodu: Elegancko. W jakim programie projekcik? Zamiat drzwi przesuwnych lepsze są otwierające się do środka(jak miejsce pozwala). A drzwi do łazienki w/g przepisów powinny się otwierać na zewnątrz.
  • Odpowiedz
@sidhellfire jakieś pro tip przy takim rozwiązaniu? Ogólnie wydaje mi się, że to nie jest jakaś super droga łazienka jeśli chodzi o wykonanie, przynajmniej taką mam nadzieję.

@appmstt jeśli chodzi o drzwi to miałem i takie i takie i ona rozwiązania mają swoje plusy i minusy. Leroy merlin ma mozliwosc robienia takich projektów.
  • Odpowiedz
@PanLodowegoOgrodu płytki mam do sufitu 60x120, tyle że zauważalnie grubsze niż w drugiej łazience, więc trzeba dłuższe pióra do ościeżnicy drzwi było zamontować - przy zamawianiu warto dobrze pomierzyć, bo czeka się długo.

Jeszcze nad samym prysznicem mam obniżony sufit z wnęką pod ścianą na dodatkowe oświetlenie (pasek Led). Ponadto zabudowa gk na ściance z baterią aby tam jeszcze stalową półkę wnękową wstawić, co już widać na wizkach.
  • Odpowiedz
@anthoris swoją drogą to słupek z pralką/suszarką, albo pralko-suszarką i dodatkowym wieszakiem można wstawić nawet w garderobie jak ktoś ma - często jest to ściana przylegająca do łazienki i łatwo wodę pociągnąć przez działówkę.
Dużo zależy od układu.
  • Odpowiedz