Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tą wielką rzekomo aferą z Braunem i gaśnicą? Gość chciał wyrazić sprzeciw przeciwko masowym mordom na ludności cywilnej Palestyny. Ponoć od października Izrael wymordował kilkanaście tysięcy niewinnych kobiet i dzieci w imię zemsty. A teraz Brauna nazywają antysemitą. O co chodzi? Czy ja mogę jutro jechać do knesetu i paradować z obrazem matki boskiej po korytarzach?
#sejm #lewica #konfederacja #bekazlewactwa
  • 11
@malkontent: ale o co pytasz dokładnie? Dlaczego Braun nazywany jest po tej akcji antysemitą? No nie wiem, może dlatego, że cały #!$%@? proszkiem z gaśnicy wszedł na mównicę i mówił o szataniźmie? XD Dużo jeszcze tych fikołków obronnych będzie?
  • 0
@rimyi no dobra i co z tego? Czy jest to jakaś tragedia, czy nastąpi koniec świata, czy kury przestaną znosić jaja, a krowy dawać mleko? Zgasił świeczkę gaśnicą, a mógł zdmuchnąć. Wielka afera. Jeszcze nazywają go antysemitą jakby to była jakaś straszna kalumnia.
@malkontent rozumiem jak ktoś cię walnie pałą w łeb to też nic sobie z tego nie zrobisz bo nie nastąpi koniec świata, kuru nadal będą znosić jaja a krowy dawać mleko. Niesamowite fikoły
@Kryspin013 święto chanuki jest świętem syjońskim, nie wszyscy judaiści czczą święto wymordowania Hellenów którzy zakazali im ubojow rytualnych i ucinania sobie kawałka siurka ( ͡º ͜ʖ͡º)