Wpis z mikrobloga

@NIeLekajcieSie: Praktycznie od momentu kiedy AWW jest wrzucona do Google Maps sugeruje by tamtędy jechać.

@Viking-: Puszczą, nie puszczą - zobaczymy. Ostatnio czytałem artykuł, że w teorii już mogliby otworzyć tę trasę, ale musieliby wahadło machnąć czy jeszcze na którymś odcinku zwężyć, bo się nie wyrobili jeszcze z pracami.
@Viking-: Jeżeli otwarcie AWW, które nie jest do końca wykonana ma odkorkować miasto na np. 2 tygodnie, a potem wyjdą z tego jakieś kwiatki, które będzie trzeba naprawiać to ja jak już pisałem wcześniej wolę poczekać dłużej. Teraz to już i tak to nic nie zmieni patrząc na to, że otwarcie miało być 9 grudnia ;)
@Domciu No jeśli wierzyć w to co co podają w GWr to opóźni jakieś 3 miesiące. Według tego co podają nawierzchnie ścieralną mają układać na wiosnę. Chociaż rzeczywiście jeśli miały by powychodzić jakieś dodatkowe kwiatki to można by i tyle poczekać.
@Domciu W artykule dla wrocławskiej rzecznik WI stwierdził, że warstwę ścieralną będą kładli dopiero na wiosnę. Teraz pytanie do ludzi z odpowiednią wiedzą jak taka droga bez warstwy ścieralnej zachowa się będąc używana te kilka miesięcy.
@Viking-: Wszystko tak naprawdę zależy od tego kiedy dokładnie AWW zostanie oddana do użytku. Nie mam dostatecznej wiedzy ile taka droga bez warstwy ścieralnej może byc używana. Zobaczymy jak się cały ten temat rozwinie. Czekam z niecierpliwością ;)