Wpis z mikrobloga

@Miguelos: Ja sie calkowicie z Toba zgadza. Zadnych symboli religijnych w urzedach publicznych.
Wiec nalezaloby zaczac od zamkniecia kaplicy. Jak rowno to rowno.

Dopoki jednak jest kapica to inne symbole maja takie same prawo na istnienie. Czy to bedzie polksiezyc czy swiecznik.

P.S potrafisz sobie wyobrazic ze zamykaja kaplice? Bo ja nie do konca. Wiec inne symbole maja prawo sie znajdowac.
@gorzki99: Potrafię sobie to wyobrazić. Ale nie zgadzam się absolutnie że skoro jest kaplica to pozwalajmy na inne religie - to trzeba gasić w zarodku. I kaplice również zlikwidować.
@Miguelos ten czyn byłby do obrony gdyby to był jakiś lewak postulujący właśnie wyrzucenie religiijnych symboli z sejmu i jednocześnie użyłby tej gaśnicy w kaplicy i przy menorze.
Ale tu mamy gościa co każde przemówienie zaczyna od nawiązania do SWOJEJ religii jednocześnie niszcząc symbole religijne innych.
Gdyby ktoś niszczył krzyż to Braun pierwszy by leciał do obrony i krzyczałby z mównicy o profanacji świętości.
Potrafię sobie to wyobrazić. Ale nie zgadzam się absolutnie że skoro jest kaplica to pozwalajmy na inne religie - to trzeba gasić w zarodku. I kaplice również zlikwidować.


@Miguelos: No to masz wieksza wyobrznie niz ja. Ja sobienie potrafie wyobrazic ze w tym kraju zamknietoby kaplice. Trzask pekajacych dup byloby slychac za orbita plutona.

A co do dalszej czesci to przykro mi miras. Jak chcemy nie byc hipokrytami to dopoki jest