Wpis z mikrobloga

Wow, jakie niesamowite szczęście mam w tym roku z moim świątecznym prezentem @jalop

Chciałbym serdecznie podziękować za fantastyczną paczkę ()

Zestaw Lego Jeepa będzie idealnym projektem na święta. W tym roku udało mi się nawet wybrać na offroad, więc trafienie w moje zainteresowania jest idealne. Model samochodu F1, którym ścigał się Kubica, to strzał w dziesiątkę i już zdobi moją półkę. :D
Bombka w kształcie samochodu to kolejny świetny dodatek, który na pewno zawisnie na mojej choince. :D
Zestaw pościeli, który już dzisiaj założę na łóżko, z pewnością doda niepowtarzalnego uroku mojej sypialni.
Podkładka z motywem Baldur's Gate 3 wygląda niesamowicie i jest już gotowa zastąpić moją starą silikonową podkładkę.
A co do whisky, jeszcze jej nie próbowałem, ale słyszałem opinie, że ma mocne działanie, więc jeśli kiedyś w weekend mnie tu nie będzie, to znaczy, że testuję jej efekty.
2 Cukierki były albo nadgryzione albo się w paczce nadgryzły XD mam nadzieję że to 2 xD
Zestaw Przypraw z pewnością się sprawdzi bo ostatnio bardzo dużo gotuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A Słodycze pewnie zejdą w 2 dni :D

Jeszcze raz wielkie dzięki!

#wykopaka
lyman11 - Wow, jakie niesamowite szczęście mam w tym roku z moim świątecznym prezente...

źródło: 406343993_887514269745854_675613590410219651_n

Pobierz
  • 11