Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają wykopake mam i ja ( ͡° ͜ʖ ͡°), w tym roku moim Mikołajem został @Voltaire i braliśmy udział w formule gold. Zacznę od listu, chyba pierwszy raz dostałem tak głęboki i osobisty list, który dał mi do myślenia, dziękuję Ci za to. Co do zawartości paczki, pomijając to, że była bardzo dobrze zabezpieczona i trochę czasu zabrało mi dobranie się do jej wnętrza, to wszystko widoczne jest na zdjęciu, oczywiście chipsy już dziwnym trafem zniknęły ¯\(ツ)/¯ Dostałem też swoje "słońce w butelce", które zostanie uwolnione w specjalną okazję, np. nocą przy ognisku. Najlepsza część paki to kalimba i do końca była to niespodzianka, bo nawet w liście nie było o niej słowa. Jestem strasznym melomanem a dzięki niej nawet takie beztalencie jak ja będzie miało okazję zagrać, coś czuję, że tylko moje kciuki na tym ucierpią, ale jestem gotów na to poświęcenie XD Jeszcze raz dziękuję Panu Panie Voltaire.
#wykopaka #pokapake
Mfalme_Kitunguu - Wszyscy mają wykopake mam i ja ( ͡° ͜ʖ ͡°), w tym roku moim Mikołaj...

źródło: wykopaka

Pobierz
  • 12
@Mfalme_Kitunguu

@wypok_wypok: Coś czuję, że zapiecze ... i to nie raz XD


Dla swojego dobra, nie jedz tego. U mnie w lokalnym sklepie kupiłem kiedyś to dziadostwo, pamiętając, że na wykopie coś o tym pisali i to kupiłem. Nie pamiętałem w jakim kontekście. Myślałem, że dobra azjatycka zupka. O borze Tucholski... Tego nie da się jeść. Pali tak, że robiłem kilka podejść i wylądowało to w WC, a druga zupka jeszcze
@kureci_paratko: Każdy ma inny poziom tolerancji ostrości ale samą tolerancję da się wypracować. Poza jakimiś mutantami jak Czerwony Pingwin (on po prostu ma cholernie wysoki próg bólu) to kwestia trenowania. Powyżej pewnego progu ja na przykład czuję tylko gorycz. Nie jestem jakimś przekotem jeśli o ostrość chodzi ale takie jalapeno to jem jak piklowane ogórki, lubię ich smak ale ich ostrość nie robi na mnie wrażenia. Co innego habanero, szczególnie z