Wpis z mikrobloga

może to naiwne, ale mam wrażenie że to koniec brauna w sejmie, nie wyobrażam sobie żeby już wrócił, będzie wykluczany z każdych obrad do czasu procesu. i najważniejsze, ten człowiek musi iść siedzieć, to nie może mu pójść płazem. trzeba zatrzymać tę normalizację neofaszyzmu i antysemityzmu konfederacji.
co ten człowiek musi zrobić żeby w końcu spotkały go konsekwencje? kogoś pobić? zamordować?
#sejm #bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja #polityka
LubiePieski - może to naiwne, ale mam wrażenie że to koniec brauna w sejmie, nie wyob...

źródło: 83369773_10156930401451485_4452679637570420736_o

Pobierz
  • 30
TS_X9 To ciekawe dlaczego sama Konfederacja mówiła że go nie wspiera, a jego zachowanie określiła jako skandaliczne.
Jeżeli nie ma miejsca na pogaństwo, to i nie powinno być też miejsca na inne religie. Żadna z nich nie może być faworyzowana. Tym bardziej że chrześcijaństwo i katolicyzm nawet nie są religiami polskimi, a te pochodzą przecież z tradycji żydowskich.
Mniemam że kwik ludzi na całym świecie z powodu kompromitacji Brauna to również lewactwo?
@sexlord: nie przesadzaj, aż tak często się tam nie szarpią, a jeśli jednak się mylę, to mieliby motywację, aby przestać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym w wyborach są nie tylko zwycięzcy, ale też ci, którzy się nie dostali - wywalasz jednego, bierzesz następnego z listy na jego miejsce.
Pójść siedzieć za zgaszenie świeczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PogromcaPatusow: rozumiem że według Ciebie mogę w kosciele zgasić w ten sam sposób swiece, jak jak ktos do mnie podejście to mu wypalić w twarz gasnicą?