Wpis z mikrobloga

@tomek_wcale_nie_tomek: Mam od wielu lat AKG K702, wcześniej AKG K701, które były jeszcze produkcji austriackiej i z tego, co robiłem odsłuchy, to poniżej półki Ultrasone Edition 11 nie ma po co tych słuchawek wymieniać. Edition 11 oferują brzmienie podobne do K702, ale półkę wyżej. Ja się może kiedyś szarpnę, ale szczerze, K702, szczególnie z bass modem to najlepsze słuchawki jakie kiedykolwiek miałem, a parę par w życiu przerobiłem.
  • Odpowiedz
@speedygonzales1: już od dawna w Chinach, ale IMO nadal OK. Przynajmniej nie słyszę jakichś znaczących różnic w moich aktualnych AKG K702 vs K701 które miałem wcześniej. Stare się po wielu latach już rozpadły mi w rękach bo jak wiemy, jest to dość licha konstrukcja, ale chińskie K702 mam już parę lat i nic się nie połamało jeszcze.
  • Odpowiedz
być może wzmacniacz słuchawkowy.


@jan-chrzciciel: dużo zyskają, ja używam aktualnie z DAC/AMP SMSL M500 i jest to spoko połączenie. Mam też jeszcze samoróbkę (nie moją, kupioną na forum mp3store) "klon Lehmana" do którego miałem jeszcze taniego chińskiego DACa z Ali i w sumie było to niezłe połączenie, ale teraz cenię sobie, że mam wszystko w jednej gustownej obudowie, a nie brzydkich pudłach DIY.
  • Odpowiedz
fiio k5pro


@jan-chrzciciel: czyli mocno analityczne słuchawki z mocno analitycznym wzmakiem. Ja bym na twoim miejscu spróbował jeszcze ciepłego źródła. Jak masz niedaleko siebie jakiś salon audio np. mp3store to możesz się wybrać ze swoimi AKG i spróbować innych. Ogólnie ludki w mp3store wydają się bardzo pomocni, jak zadzwonisz wcześniej to ci nawet stanowisko odsłuchowe przygotują z kilkoma wzmakami żebyś sobie potestował.
Edit: tak patrzę na oryginalny post i myślę, że
  • Odpowiedz