Wpis z mikrobloga

@toniemojekonto1: Wyborcy konfy to jednak największe świry i patusy porównują obrazki z kolorową Maryją do ataku na tle religijnym xD
Jakie to szczęście że teraz to już całkiem stracą poparcie tych normalnych co mysleli że to wolnościowa partia, jedynie świry pozostaną wierne i konfa nigdy nie będzie już miała realnego wpływu na politykę. Super, dzięki Braun ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@toniemojekonto1: nie widzisz różnicy między urzędującym posłem który fizycznie przerywa obrządek religijny w budynku sejmu a rozklejaniem przez randomow obrazków z tęczowa Maryja? Uważam że poseł Braun powinien być ukarany, ale uważam że nie powinna być ukarana osoba, która robiłaby Chanukową menorę z wieprzowych kiełbasek czy co by tam Koszernych Braci wkurzało. Widzisz różnicę w tych dwóch aktach?
@Kryspin013: na szczęście za zakłócanie mszy (czyli obrządku religijnego) w Poznaniu ponad 30 osób zostało surowo ukaranych ...A nie wróć wszyscy zostali uniewinnieni


@wrednyroman: Nie znam tematu. Jak przeszkadzali? Zaatakowali kogoś w kościele? Zniszczyli symbole religijne podczas mszy? Może chociaż gaśnicę odpalił? Podeślij to poczytam
@Kryspin013: oo widzę kolega jest obeznany w temacie, na pewno expert. Możesz mi wytłumaczyć jaka jest różnica pomiędzy oblewaniem farbą symbolów katolickich, a oblewaniem symbolów innych religii proszkiem z gaśnicy?
Bo jak jakoś nie mogę tego zrozumieć.
@Kryspin013: Jakie to ma znaczenie czy protestujący użyli wtedy gaśnicy czy nie? W obu przypadkach doszło do uniemożliwienia sprawowania obrządku religijnego i w obu przypadkach potrzebne jest surowe ukaranie sprawców.