Wpis z mikrobloga

Po wczorajszej akcji w #sejm naprawdę mnie wkurza stawianie znaku równości między akcją Brauna, a wchodzeniem w czasie strajku kobiet do kościołów w czasie mszy z kartkami.

Powiedzcie mi do cholery kiedy ostatnim razem polscy rabini wraz z menorą sprawili, że chcieliście wyjść na ulicę bo dzięki nim wprowadzili przepis który ma wpływ na wasze życie? Ja sobie nie przypominam. Przy kościele w teorii w świeckim państwie niestety co chwila widać ich wpływ i pomysły. Aborcja to najbardziej jaskrawy przykład. Dzięki temu kobiety boją się zajść w ciąże. Partnerzy razem z nimi obawiają się tego co będzie jak się pojawi komplikacja. Wchodzenie z butami w życie innych to naprawdę nie jest najlepsza metoda na zdobycie poparcia. Tylko, że kościół w Polsce oprócz wpływu na władzę (starczy sam Rydzyk, ale o biskupach nie można zapomnieć) dodatkowo odwala przy pedofili czy robiąc wały na nieruchomościach. No, ale wejście na mszę bo ludzi dociśnięto do mega #!$%@? to już przecież nie można.

Do tego w tym zajebistym Sejmie geniusz po x latach kiedy zapalona menora nie robiła żadnego problemu nagle jednak ją zauważa i jeszcze dumnie broni swojego zachowania. Ja rozumiem, że mamy demokrację i ten facet się dostał do Sejmu bo tak chciał lud, tylko niech ten sam lud się potem nie dziwi, że druga strona też wpuszcza takich samych skrajnych wariatów.

Bosak dostał najbardziej po dupie bo już go chcą pozbawiać stołka wicemarszałka, a chłopina do końca nawet nie wiedział co Braun odwalił jak zaczął gadać na mównicy. Kiedy zaczął odpływać to mu przerwał. Hołownia też przecież dal mu coś powiedzieć. No, ale dla Lewicy to już styka.

Tak samo latanie za wicemarszałkiem sejmu przez dziennikarzy. Czy oni nie potrafią odpuścić? Muszą za tymi posłami biegać? Wtykać te mikrofony pod twarz? Jakby mnie gonił taki Knapik z TVN-u to też nie miałbym ochoty z gościem rozmawiać. Gość coraz bardziej się odkleja i dokańcza wypowiedzi za rozmówcę czy nie pozwala mu dokończyć wypowiedzi.

Na koniec creme de la creme. Największa partia opozycyjna, która wygrała wybory będzie twierdzić, że to wina Marszałka Hołowni bo za ich Marszałka coś takiego by się nie stało. Ja nie wiem jaki trzeba mieć gwóźdź w mózgu, żeby na takie tłumaczenie wpaść.
Potem oczywiście nie mogą poprzeć potępienia akcji Brauna bo MUSI, ale TO MUSI się znaleźć coś na temat tego, że w Polsce co chwila są akcje antykatolickie. Jak coś takiego się czyta to się zastanawia kto im sprał mózgi, że zawsze, ale to zawsze musi świat wyglądać tak jak oni chcą i jak oni go widzą.
#konfederacja #bekazlewactwa #bekazpisu #polityka
  • 34
@Darth_Gohan #!$%@? fajnopolackie. Z perspektywy ateistycznej mogę powiedzieć, że obie sytuację są de facto tożsame, bo polegały na celowym zakłóceniu obrzędu religijnego. Co do strajku kobiet to wyłącznie twoja racjonalizacja, tak samo jak racjonalizacja kuców, że Braun bronił rozdziału państwa od religii.

Na dobrą sprawę Braun mógłby bronić swojego stanowiska, że izraelscy rabini nawołują do mordowania ludności cywilnej w gazie, a więc w Polsce nie ma miejsca na Chanukę w sejmie, gdy
@Darth_Gohan nwm. Może to, że graja na instrumentach w sejmie, może to, że bombardują strefę Gazy i giną setki niewinnych i bezbronnych dzieci? Może to, że Żydzi sami twierdzą, że goje to ich pionki w grze? A może to, że od lat Izrael atakuje nasz kraj w sposób niedorzeczny? Rozumiem, że Rosjanie tez mogą świętować w naszym sejmie?
Jest dobry terrorysta i zły i jest zajebiście, fajnie
Z perspektywy ateistycznej mogę powiedzieć, że obie sytuację są de facto tożsame, bo polegały na celowym zakłóceniu obrzędu religijnego.


@Hubert_von_Mai: No ja widzę duża różnicę między katolikiem (większość Polaków jest ochrzczona, czyli wedle kościoła są katolikami) co ma se napis na kartce a antysemitą co atakuje ludzi gaśnicą.

Brauna dojadę, a kuce będą miały zesrańsko jak chłop straci mandat i pójdzie siedzieć.
@Hubert_von_Mai: Jak nie rozumiesz, że wydarzenia wynikają z zupełnie innych przyczyn to już Twój problem.

Powiedz mi co ta menora zrobiła Braunowi?

Na dobrą sprawę Braun mógłby bronić swojego stanowiska, że izraelscy rabini nawołują do mordowania ludności cywilnej w gazie, a więc w Polsce nie ma miejsca na Chanukę w sejmie

Powiedział coś takiego wczoraj czy gadał o sataniźmie?

nwm. Może to, że graja na instrumentach w sejmie, może to, że
@Filipterka25 czyli łamanie prawa nie ma, kiedy nasi to robią ( ͡º ͜ʖ͡º)? No sorry, ale pod względem prawnym to żadne usprawiedliwienie, po prostu przemawiają przez ciebie stronniczość. Ponadto argument do tego, że większość Polaków to katolicy usprawiedliwia naruszenie obrządku religijnego również jest słaba. Trochę tutaj stosujesz kolektywną odpowiedzialność, gdzie za konszachty z władzą przez hierarchów kościoła ma odpowiadać przeciętny wierny na jakieś plebanii dziura w dupie.
@thority:

nie odpowiedziałeś na pytanie, tylko recytujesz formułki z oko.press.

Rozumiem, że nie miałem prawa wpaść na to sam? xD Faktycznie to trzeba czytać oko.press żeby mieć taki pogląd?

czy np. zdjęcie i połamanie krzyża w Sejmie by taki sam kwik wzbudził u ciebie, czy tylko pewne symbole religijne są pod ochroną na lewicy.

A połamał go ktoś do tej pory? Wisi dalej od 25 lat i nikt się nawet do
@Darth_Gohan ohh, pasywny agresywny komentarz człowieka, które przeżywa bardziej te wydarzenia od polityków.

Co do menory, to dla mnie jest ona całkowicie niepotrzebna tak samo jak krzyż. Tak samo jak zbyt duża atencja Polaków do spraw Żydów, którzy w obecnych realiach powinni być dla nas ciekawostką przyrodniczą(bo jakie mamy faktyczne interesy, aby tak "przeżywać te tematy")

Co do satanizmu, to jak wyżej. Braun to religijny ekstremista i zachowuję się jak religijny ekstremista.
Ponadto argument do tego, że większość Polaków to katolicy usprawiedliwia naruszenie obrządku religijnego również jest słaba.


@Hubert_von_Mai: Nie - ludzie z karteczkami zagłady w kościołach to katolicy w świątyni katolickiej.

czyli łamanie prawa nie ma, kiedy nasi to robią ( ͡º ͜ʖ͡º)?


@Hubert_von_Mai: Żeby odpowiadać z art. 195 kk trzeba przerwać uroczystość - tak w skrócie.

W jaki sposób msza przerywa kartka? Księdzu się robi
@Hubert_von_Mai:

pasywny agresywny komentarz człowieka, które przeżywa bardziej te wydarzenia od polityków.

Gdzie ja jestem pasywno - agresywny?

Dowalasz do mnie tekstem o jakimś fajnopolactwie na dzień dobry także sam pokazujesz na początek jak chcesz żeby ta dyskusja wyglądał.

Co do menory, to dla mnie jest ona całkowicie niepotrzebna tak samo jak krzyż. Tak samo jak zbyt duża atencja Polaków do spraw Żydów, którzy w obecnych realiach powinni być dla nas
@Darth_Gohan: Oczywiście fanatyczny ateista broni wchodzenia do kościołów, bo przecież za komunistycznego PRL byla aborcja i jesteś prześladowany, bo jak to katolicy w kwestii prawa do życia mają śmieć innego poglądy niż Ty czy komuchy xD Jeszcze chwila i moze zaczniesz krytykować ludzi z AK, bo nie byli ateistami i za aborcja, jak ty czy komuchy xD

Ja wiem, że Ty serio uważasz, że skoro za ateistycznego PRL była aborcja, to
@thority:

@Darth_Gohan: dalej nie odpowiadasz na pytanie.


Przecież odpowiedziałem wyżej:

Natomiast jakby go ktoś zdjął i połamał to też bym był po takim pośle jechał. Typ ma reprezentować prawo, a nie #!$%@?ć manianę.


Tylko zapytam jeszcze raz. Zdjął i połamał już ktoś ten krzyż w sejmie czy rozmawiamy o sytuacji hipotetycznej? Bo hipotetycznie Ci właśnie odpowiedziałem. Połamanie go przez posła byłoby takim samym skandalem jak to co zrobił Braun.

Chociaż
@Roger_Casement:

Oczywiście fanatyczny ateista broni wchodzenia do kościołów, bo przecież za komunistycznego PRL byla aborcja i jesteś prześladowany, bo jak to katolicy w kwestii prawa do życia mają śmieć innego poglądy niż Ty czy komuchy xD Jeszcze chwila i moze zaczniesz krytykować ludzi z AK, bo nie byli ateistami i za aborcja, jak ty czy komuchy xD


Człowieku większej głupoty już dawno nie czytałem.

AK połączyłeś z PRL-em.

Czy Ty zapomnialeś