Wpis z mikrobloga

#braun #sejm #konfederacja EVENT 12.12
"BRAUN GASI CHANUKĘ"
Ciekawy event który mam wrażenie zwrócił uwagę społeczeństwa
Na bardzo ważną kwestię, symbole religijne/kultu czy obrzędy z nim związane powinny mieć miejsc w SEJME, w którym podejmuje się najważniejsze decyzje dotyczące kraju i ich obywateli.
Co najlepsze cała afera była powiązana z zgaszeniem chanuki która powiązana jest z zupełnie innym wyznaniem i narodowością która obowiązuje w Polsce.
Co osobiście o tym sądzę? Na terenie SEJMU nie powinno być żadnych symboli religijnych lub celebrowania innej narodowości. Zero emocji, zero lobbingu, zero wpływów innych narodowości, kultu religijnego.
To co powinno być to czysta logika, debata i dyskusja.
Co do Brauna, zrobił to iście marketingowo, zwrócił istotną kwestię czy przyjdzie mu za to zapłacić? Jak na razie większość ludzi (internet) popiera to co zrobił, jeżeli dobrze to wykorzysta i pociągnie może stać się całkiem ciekawą alternatywą dla ludzi którzy mają dość jałowych polityków i cenią ludzi za czyny nie miałkie słowa typu jakie to było ah i oh i pokiwają palcem.

(To co napisałem to moja subiektywna opinia bez żadnych sympatii i antypatii)
  • 5
@Bpnn: Patrząc jakiego flasha strzelił, dla świeckiej opozycji też będzie to ciężki orzech do zgryzienia, jak to tak? Religia, obrzędy?
I to jeszcze nie Polskie.
Plus widzę spore poparcie społeczności internetowej, marketing może być różny on poleciał konkretnie, gdybym miał stawiać to zyska na tym opozycja będzie miała na uwadze opinie publiczną.
@Vendetta0511: Możemy się tak przekomarzać nadal powyżej 80% Polaków jest wyznania Rzymsko Katolickiego.
Plus nawet gdyby Polska była laicka nie powinna pozwalać na takie sytuacje.
W Sejmie powinna dominować racja i kultura Polska która ma działać dla dobra obywateli. żadna Izraelska Flaga żadna Ukraińska.
Polska i w bokach jako drugorzędne UE i ONZ