Wpis z mikrobloga

Wykopaka od @skomplikowany_system_luster? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zazdroszczę wam Mirki - dostajecie fajne paczki, miłe listy, a ja co mam? Sagę (bo napisałem, że lubię dobrą herbatę ()). I korzeń pietruszki, obok jakieś żelatyny i kwaski cytrynowe, z dopiskiem Zrób sobie coś z tego... ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pdk

No dobra, to nie jest do końca wykopaka, bo mirek to mój nadawca sprzed trzech lat, ale że co roku wysyłamy sobie paczki, to podpinam się pod akcję i chwalę - bo jest czym!

Pan pepe, którego dostałam kiedyś od @skomplikowany_system_luster, już nie będzie czuł się samotny - dostał do pary panią pepe () Potem spomiędzy paczek zaczęły lecieć Magiki (ten to jest przyzwyczajony do spadania) i papieże, mnóstwo papieży! Żeby było śmiesznie, mój paczkomat był przepełniony i musiałam iść do innego, stojącego przy ul. Jana Pawła II - przypadek? Czuję się trochę jak gimbus, ale te papieżowe prezenty naprawdę mnie bawią xD Jest też mały Lewandowski z wielką głową i najnowsze wydanie "Historii kolei w Polsce". Ale największe zaskoczenie to butelka z logiem Kropliczanki z polskiej wersji "The Office", bo nie dość, że nie spodziewałam się takiego gadżetu, to jeszcze ostatnio zastanawiałam się nad kupnem butelki termicznej. No i tradycyjnie sękacze z pięknego Grudziądza.

Jak zwykle polecam mirka, bo nikt wam nie zrobi bardziej dopasowanej do was paczki, i czekam, co przygotował dla swojej pary, bo nigdy nie chce powiedzieć ()

#wykopaka #chwalesie
Pobierz choochoomotherfucker - Wykopaka od @skomplikowanysystemluster? Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°...
źródło: paka2
  • 13