Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele chyba nigdy nie będę normalna. Cały tydzień praktycznie na benzo. Nie dość że psychicznie jest źle to jeszcze fizycznie też coś nie tak. Nic nie robię a czas leci. W domu nic nie zrobione, a w pracy się nie wyrabiam ze wszystkim. Kilka rzeczy nie zrobionych. Eh, przyjdę do pracy to będzie #!$%@?. Powoli trzeba będzie szukać nowej.
No i człowiek wydaje kasę na te tabletki i wizyty u lekarza a i tak śmieć pozostanie śmieciem. Z moim #!$%@? to nic tylko wieczne lęki. Chociaż człowiek mógłby w tej robocie sobie spokojnie tkwić to nawet tego nie potrafi. Jak żyć? (,)
#depresja #fobiaspoleczna #zaburzenialekowe ##!$%@?
  • 5
@i__g: ja mam za 8 dni pierwszą wizytę u psychiatry. Zobaczę jakie leki mi da i czy to coś pomoże. Wiem że na samych lekach daleko nie zajadę i potrzebna będzie terapia ale nie wyobrażam sobie tam iść i gadać o #!$%@? obcej osobie. No ale może te leki to jakoś zagłuszą xd Generalnie ostatnie dni czuję że 2024 będzie 180 stopni inny. Nigdy tak nie miałem. Zawsze było myślenie że
via Wykop
  • 0
@Remus00: no pierwsza wizyta jest najgorsza. Ja akurat miałam takiego nie farta że za pierwszym razem trafiłam do słabego psychiatry. Najlepiej mieć wywalone. Takich jak my jest dużo więc dla lekarza to norma, a my w sumie nie mamy nic do stracenia.
Z plusów to faktycznie u mnie się dużo zmieniło bo tak to człowiek tkwił w domu i to bez żadnej pracy. Jednym słowem jest #!$%@? ale stabilnie.
@i__g: no to poprostu wstań z fotela i zacznij robić xD. Chyba każdy jak odkłada na później i się #!$%@? to źle się z tym czuje. Nie wiem czemu ale przez 25 lat tego nie rozumiałem, teraz jak się źle czuje to zaczynam robić jedną rzecz za drugą, sprzątać, zakupy, tu coś zamontować, pyk pyk, i na koniec dnia euforia i dobre samopoczucie xd
@i__g: caly rok sie zbieralem ale w koncu sie umowilem i z kazdym kolejnym dniem jest coraz wiekszy luz. Po prostu powiem co mi tam dolega, da mi leki i elo. Gorzej z tym psychoterapeutą bo na to chce juz isc fizycznie a nie online, ale tak jak mowie moze te leki pomogą