Wpis z mikrobloga

Nie oglądałem od 3 miesięcy Klapka bo nie miałem czasu, ale śledzę tag jako jeden z pierwszych fanów i powiem Wam coś, co niektórych zadziwi, a dla innych będzie potwierdzeniem.

Klapek nie dożyje końca 2024.

To jak żółcą mu się białka odkąd przestałem go oglądać, to jest coś niesamowitego.
Z dzisiejszego filmu (ktoś wrzucił urywek z 2h temu, jak się nagrywał z dołu) widać jakie są żółte.

Chłop jest poważnie chory, nie bez powodu chodzi ciągle po lekarzach ostatnimi czasy.

#raportzpanstwasrodka
MordechajGajusz - Nie oglądałem od 3 miesięcy Klapka bo nie miałem czasu, ale śledzę ...

źródło: temp_file306562432105191205

Pobierz
  • 8
@MordechajGajusz: Takie proroctwo może się sprawdzić, ale ludzie z nie takich problemów wychodzili. W jego przypadku mamy ogólnie diagnozy, których ten dzban nie przyjmuje do wiadomości bo to atak na jego wolność do picia cambodii. Wątroba jest otłuszczona, procesy zaburzeń metabolicznych postępują, ale to da się jeszcze zatrzymać.
Pytanie brzmi: Co zrobi ten menel, gdy cienka czerwona linia zostanie przekroczona i pojawi się powikłanie w cięższej postaci od tych, które obserwujemy.
@MordechajGajusz: jeśli jest jak mówisz to już pewnie wchodzi marskość wątroby. Zamiast przyjechać do Polski i zacząć się leczyć u normalnych lekarzy, a nie wiejskich znachorów z Kambodży (nie oszukujmy się, że tam szpitale to będzie nawet przeciętny poziom ze względu na brak szkoleń, personelu, sprzętu, wiedzy, leków, itp. To że jest jakiś tam szpital VIP dla króla to nic nie znaczy) to ten Bej dalej idzie w zaparte.
Niestety po