Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony

Tak gadacie wszyscy, że Dorota od Waldka głupia, naiwna i łatwowierna, że Waldi wziął ją jako koło zapasowe, a za chwilę ją zostawi. A może właśnie Waldi potrzebował takiej kobiety, jaką jest Dorota, widać po niej, że jest bardzo empatyczna i nie ocenia dnia przed zachodem słońca.

Widać, że przytakuje i zgadza się na wszystko, co jej chłop powie, Waldkowi to pasuje i może przy niej jest o wiele bardziej spokojny, niż przy Ewie, która w ogóle nie była nim zainteresowana i nawet przez chwilę nie było widać u niej tej iskierki w oku. Waldi chciał aż za bardzo, a Ewa wcale, więc nic dziwnego, że wszystko zaczęło go już #!$%@?ć. I ja rozumiem, że on z najlepszej strony się nie pokazał, ale ciężko mi uwierzyć, że rozpad ich relacji to głównie przez jego rodziców.

Wydaje mi się, że Ewa uczepiła się takiej wymówki, a sama nawet przez minutę nie chciała stworzyć z nim żadnego związku, bo wiadomo, że chodziło jej o co innego, przychodząc do tego programu. Jakby było inaczej, to byłoby widać prawdziwe emocje u niej (jak u dziewczyn od Artura i Darka), a tak przez wszystkie odcinki miała ten sam wyraz twarzy i pewnie tylko jedną myśl w głowie - aby przetrwać do końca i się ulotnić.

Ja tam w świętą Ewę, co modli się w miniówkach w kościele, nie wierzę, a przez Manowską i produkcję została tak przedstawiona i całkowicie wybielona.

Może to właśnie Dorota okaże się kobietą na resztę życia dla Waldemara, a on się przy niej wyciszy i uspokoi. I niech sobie żyją szczęśliwie. I dopiero będzie gadane, jak okaże się, że faktycznie będą ze sobą już na długo.
  • 10
  • 0
@JaFranek na początku to Waldi myślał bardziej #!$%@? niż głową, więc wiadomo, że wybrał najatrakcyjniejszą opcję w jego mniemaniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Później dopiero pomyślał rozumem.
a może ona nie miała z tym problemu. Może miała problem znaleść faceta, sama będąc samotną matką.


@kasx89: Przecież sama powiedziała, że nie było dla niej to łatwe i to co piszesz pewnie jest prawdą anie nie zaprzecza temu co ja wcześniej pisałem.
Ja tam w świętą Ewę, co modli się w miniówkach w kościele, nie wierzę, a przez Manowską i produkcję została tak przedstawiona i całkowicie wybielona.


@kasx89: Skąd wiesz, że włąśnie na przekór dotychczasowym doświadczeniom życiowym nie szukała rodzinnego chopa z rozsądku by założyć rodzine i wyczilować a tu trafił się niestabilny chłop. ?

Po prostu dostał kosza i sięgnął po następna w kolejce.


@JaFranek: W 10 edycji było podobnie. Ml,ody
  • 0
@wuwuzela1 Kamil był w 8 edycji a nie 10. 10 była teraz. Zaktualizuj dane.
I znowu o kogo ci chodzi jak piszesz o uszatym bogatym rolniku? Bo strasznie to niezrozumiałe. Kto zagrał na nosie ex? Stanisław? On też był w 8 edycji a nie 10…
I znowu o kogo ci chodzi jak piszesz o uszatym bogatym rolniku? Bo strasznie to niezrozumiałe. Kto zagrał na nosie ex? Stanisław? On też był w 8 edycji a nie 10…


@kasx89: TAAA o 8 edicje chodziło.