Wpis z mikrobloga

#wykop
Notatki o użytkownikach to świetna sprawa w nowym wykopie. Używam często.

Przy takich okazjach jak dziś właśnie baza pisowców została zaktualizowana.

Mój algorytm jest następujący:
1. Wątpliwe i niejednoznaczne wpisy i komentarze o ile nie są chamskie dostają tylko notatkę: "pis?". To najprawdopodobniej zwolennicy tej partii a dobrze jest wiedzcie z kim się rozmawia i spoko.
2. Niejednoznaczne i te całkiem oczywiste wpisy i komentarze powtarzające pewien schemat w krótkim czasie to najprawdopodobniej opłacane trolle. Oni dostają notatkę i kłódeczkę blokady więc trafiają na czarną listę.
3. Chamskie wpisy i komentarze dostają notatkę i blokadę bez większego zastanawiania się.
4. Wyjątkowo chamskie i zarazem jednoznaczne wpisy dostają notatkę z wykrzyknikiem i blokadę.
5. Ponad przeciętnie chamskie i jednoznaczne wpisy dostają notatkę z odpisem "oszołom" oraz blokadę. Z tymi ludźmi bez względu na to kim są najprawdopodobniej nigdy nie będę miał o czym rozmawiać. Takie konta na wykopie nie utrzymują się zbyt długo i najprawdopodobniej to też trolle.

Nie wiem czy jest opcja wymienić się spisem takich notatek razem z czarną listą ale chętnie bym zweryfikował moje notatki z innymi ludźmi w celu wyłapania np. trolli.
  • 5