Wpis z mikrobloga

Waloryzacja emerytur, babciowe, 800+, dla mam 1500 cebulionów miesięcznie. NATYCHMIAST.
Więcej rozdawnictwa.

#sejm
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Logika_wykopu: Rencista niech sobie weźmie socjal. Ale bogate rodziny z bachorami niech się gonią.
A biedne rodziny z bachorami niech nie robią bachorów jak ich nie stać. A nie na robią bachorków a potem płacz, że 800+ daj mnie
  • Odpowiedz
@Logika_wykopu: mam 23lata, prowadzę jdg i totalnie nic mi się nie należy, dlaczego starsi ludzie mają dostawać jakieś babcine lub waloryzację emerytury? W życiu nie dostałem nic od państwa, w wieku 11 lat zmarł mi tata - dostałem 800zł renty - gdy miałem 18 lat XDDDD wkrótce skończyłem edukację więc i świadczenie się skończyło. Żeby było jasne, powinni wspierać ludzi niezdolnych do pracy ale każde inne benefity powinny być w
  • Odpowiedz
@Logika_wykopu: pewnie nawet nie wiesz, że podatek drogowy jest zawarty w cenie paliwa XD oczywiście, że chodziłem do publicznej i tylko w teorii darmowej szkoły - co roku podręczniki do kupienia, zrzutki samorządowe czy #!$%@? wie co. Nie wspomnę o poziomie większości nauczycieli, ale co się dziwić jak tyrali za minimalną krajową.
  • Odpowiedz