Wpis z mikrobloga

#seks jak sobie radzicie z onieśmieleniem i wstydem przy ładnych i atrakcyjnych ludziach z innej ligi jak np. się patrzą na was są ladni a wy przecież jesteście żywym gównem a oni was np. dotykają przecież jak krzykneicie nie dotykaj mnie albo nie jestem godna to robicie sobie antyreklamę która i tak sobie robicie swoją marnością, nie wiem jak wychodzić z takich sytuacji, jakby to był random z morda paszczaka to jeszcze rozumiem ale co się robi gdy los wam zsyła anioła w skórze człowieka dobrego i pięknego przecież to wstyd kogoś takiego wykorzystać a odmówic też glupio, czuje się że plugawie kogoś seksem a znowu odmawiając że odmawiam mu miłości też źle zara usuwam bo nocne kompleksy nie dają mi spać tylko się dowiem co o tym myślicie #zwiazki #brzydota
  • 14
  • Odpowiedz
@KingaM: piękno ludzkie jest relatywne , na żywo dużo ludzi mi mówilo że jestem piękna , na wykopie mnie wyzywają więc czasem zakompleksione jednostki specjalnie chcą ci dokopać żebys miała tak samo niska samoocenę jak oni
  • Odpowiedz
@KingaM W zasadzie z tymi pięknymi, ładnymi i brzydkimi rozmawiam tak samo. Jakoś nie widzę różnicy pod tym względem większy problem się pojawia gdy rozmówca nie jest na moim poziomie i wtedy jest nie zręcznie, bo ja się zamykam w sobie.
  • Odpowiedz
@KingaM: generalnie to wbrew wykopowej opinii "brzydcy" ludzie też mają branie, chodzi o energię; jeśli będziesz mało pewna siebie i nerwowa - to widać i qtas lub #!$%@? oklapuje nieważne jak ktoś wygląda; udawaj, żyj w danym momencie, baw się dobrze zamiast przejmować głupotami; skoro do czegoś doszło to warto skorzystać, a nie się zadręczać myślami
  • Odpowiedz