Wpis z mikrobloga

@meltdown: Głos oddany na Darka. Artur i Waldek to wyrachowani cynicy, którzy kręcili i lawirowali, ale głupi nie są, dobrze wiedzieli co robią, tyle że nie obchodziły ich uczucia ich kandydatek. A Darek inteligencją nie grzeszy, rzuca głupie i krindzowe żarty, ma w pompie uczucia innych, ale nawet nie był w stanie tego zamaskować i na każdym kroku pokazywał prostactwo. No po prostu dzban ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@meltdown: Mnie najbardziej rozwaliło, że dziewczyny miały łzy w oczach a jeden udawał, że go nie ma i jego to nie dotyczy (dzban Darek), który schował łeb w piasek i udawał idiotę, a drugi jawnie był dumny z siebie, że ma wiele propozycji i będzie mógł przebierać w dziewczynach (dzban Artur). Oba to prostaki, bez uczuć. Traktują dziewczyny jak dodatek do gospodarstwa. Dać żryć, dach nad łbem i locha obrobiona. Uczucia,
  • Odpowiedz
Ja myślę, że Waldiego to bardziej przyćmiła Ewka i część hejtu z niego spadła na nią.

@Pyraresss: Ja nie do końca rozumiem skąd taki hejt na nią? Nie jej pierwszej i nie ostatniej zabrakło cywilnej odwagi, by wcześniej powiedzieć, że tego nie czuje, ale to chyba za mało, by robić z niej karierowiczkę, która przeprowadziła wielce przemyślaną intrygę. Przecież ona siedziała cicho z boku, jakby chciała się wypromować to raczej inaczej
  • Odpowiedz
@meltdown: Waldek od pierwszego momentu wiadomo było, że dzban, ale potem świntacierpientnica Ewa też wkurzała.
Darunia odwalał z czasem, bo nie dalo sie ukryc jaki debil.
A to co arturito #!$%@?ł na sam koniec to gruby numer i najwieksze zaskoczenie
  • Odpowiedz