Wpis z mikrobloga

Wykopki to jak zwykle potrafią tylko kłamać i źle doradzać, tak aby samemu się wzbogadzić i innym jeszcze zaszkodzić. Paskudni ludzie, normlany czlowiek który doradza robi to tak żeby stracić i zeby jeszcze innym pomóc, na tym polega poswięcenie a nie jak oszust i skończony cham.
Ostatnio paprali tyle o tym ze teraz jest najlepszy czas na kupno mieszkania. I co z tym zrobiłem? Gowno, dokladnie na odwrót - SPRZEDAŁEM mieszkanie i nie zamierzam żadnego kupować, a zysk ze sprzedarzy poukładam na lokatach i akcjach. Tak zawsze robiłem i dużo zyskiwałem, najbezpieczniejszy sposób, a brainlety z gownem w mozgu i chciwi oszusci niech zamkną pape. To oni polecali NFT kiedy upadło, forsowali artykuly o wycofaniu gotówki i inwestycji w złoto akurat kiedy bylo najdroższe (teraz jest po 250zł/g, wtedy było po +300zł/g, ludzie masę kasy na tym stracili). To wykopowi oszuści są zagrozeniem a nie "banksterzy"


#bekazwykopkow #gospodarka #nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent #inwestycje #akcje #lokaty #zloto #stonks #wujekdobrarada