Wpis z mikrobloga

@OnionBishop: To jest akurat plus ale kiedy zaczną rozwiązywać faktyczne problemy, które bezpośrednio rzutują na życie przeciętnego człowieka. Póki co mamy coraz więcej zakazów, nakazów, podatków i opłat za wszystko. Coraz wyższe ceny za rachunki, artykuły pierwszej potrzeby, ceny mieszkań i ogólne bogacenie się bogatych, a ubożenie ludzi, którzy faktycznie pracują na ten kraj.
czy na pewno będzie nam się żyło lepiej? Raczej nie


@MxS89: z tym politycy nie mają tyle wspólnego, co zeszłoroczny śnieg. W normalnych czasach i jak ktoś nie jest uzależniony od 500plus i innych zwyrodnień systemu, to żyje swoin życiem a polityka to tylko zewnętrzny fenomen na który się można bezproduktywnie #!$%@?ć lub śmiać. Na ogół lepiej się śmiać
@MxS89: mi wystarczy, że kaczyński i ziobro nie będą mi pluli każdego dnia w twarz a moja kobieta nie będzie musiała urodzić martwego płodu, żeby ksiądz pedofil zrobił swoje czary mary
@Pituch: ta kasa z KPO nie idzie za darmo. Masz chociażby SCT i inne wymysły ekoświrów, typu Paszporty Węglowe. A zanim mnie wyzwiesz od pisiora, to oświadczam, że niczego tak nie oczekuje jak miny Prezesa kiedy Mati nie uzyska wotum i będzie musiał patrzeć jak Doniu znów będzie Premierem.

Natomiast jesteśmy w d...e tak czy owak. Tylko w pisogrodsie zaczęliśmy się w niej urządzać.