Wpis z mikrobloga

Podkochiwałem się kiedyś w jednej dziewczynie w liceum i powiedziałem jej, że lubię oglądać łyżwiarstwo figurowe, a ona mi powiedziała, że to niemęskie XDDD

No tak, męskie jest zrobić dzieciaka i uciec, bo takiego chłopa sobie wybrała potem a dziś jest samotną madką xDDD

Natalia jeśli to czytasz to kuj ci w dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ja dalej oglądam łyżwy i jest super

#przegryw #p0lka #lyzwiarstwofigurowe #logikarozowychpaskow #zwiazki
KRZYSZTOFDZONGUN - Podkochiwałem się kiedyś w jednej dziewczynie w liceum i powiedzia...
  • 8
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: chciałabym umiec jeździć na łyżwach, a jeszcze potrafic wykonac te wszystkie figury, wspaniala pasja wymagająca ponadprzeciętnych wrodzonych warunkow rozwinietych godzinami ciezkiej pracy nad soba by osiagnac sukces. Sport wynoszacy konkurencje na poziom rowny moze pantakrationowi, fascynujaca dyscyplina.

Natalia, jak to czytasz to chce Ci powiedziec ze musisz byc glupia #!$%@? jesli wysiewalas zainteresowanie kogos ta wspaniala sztuka ciala, bo proste "sport" to za malo by opisac ta dyscypline.
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Figurowe łyżwiarstwo jest strasznie efektowne, poza tym tam trzeba być dobrze wyćwiczonym, nie każdy przecież weźmie partnerkę w 2 ręce.
Natomiast ja gdybym mógł się czegoś nauczyć to tańca, klasyczny, tango itp.
Podobała mi się scena z Banderasem w którymś filmie gdzie wyginał kobietą we wszystkie strony, ta zręczność i siła jednocześnie była czymś co bym chciał uskutecznić w swoim marnym życiu.