Wpis z mikrobloga

Informacja dla Słuzb policyjnych ,Wojska plus Osoby zabezpieczającej Immunitetem.Niedawno nastapiło kolejne syt. na oddziale i w wyniku błednej interp. Służb policyjnych po kolejnym blednym sug. takowych przez zakres medyczny. Policja zalozyła kajdanki i oddelegowala na oddział w wyniku blednej interp. czynionych przeze mnie zabiegów psychologicznych mających na celu wykluczenie po raz kolejny na oddziale po bezzasadnym wezwaniu Slużb przez wg. inf. Rodziców. Nastapiły ,jak zawsze zdrowego typu ingerencje, trochę mocniejsze ,ale w pelni zawierające się w normie zdr. psych. bez zarzutu,co poptwierdza spokojne udanie sie na moment do sasiedztwa z naprzeciwka, gdzie zawitała Policja , podczas gdy prowadziłem spokojna rozmowę wyjasniającą. Słuzby poleciły przejscie do mojego mieszkania i w pierwszej fazie widzialy ,że stan zdrowia psych. był w porządku ,także w zakresie nasilenia reakcyjnego.błąd slużb w póxniejszej fazie byl dopuszczalny ,Sluzby uległy blednym sugestiom rodziców w znacznym wieku i po udarach mózgu(wiadomo ,jakie skutki ma udar mózgu,jednostki w momentach nasilenia jego skutków blednie interpretują,maja nadwrażliwość plus inne i uważają ,że bledne osądy są prawda ,tak też przedstawili blednie sugerując Policje plus zakres medyczny) Do Rodziców nie mam pretensji,natomiast takowe mozna mieć do medyka, który widząc mocno spokojne i zdrowe reakcje z mojej strony ,znając wyksztalcenie ,także psychologiczne,słysząc wyjasnienia i widząc wiek rodziców zasugerował Policje o konieczności zabrania na oddział,ponieważ zastosowalem dośc mocną ingerencję ,gdy to uslyszałem majaca nan celu wykluczyć kolejne bezzasadne zabranie na oddział Policja załozyła kajdanki,wypowiedx i mocna miala na celu przekonać Słuzby policyjne o braku zasadności zabierania bez przyczyn na oddział,bez zagrożenia dla siebie ,innych wyraziłem "chyba usune sie za moment " lub cos podobnego i wypowiedzi nie należalo traktowac doslownie ,a tylko ,jako próbę przekonania Służb po sprowokowaniu przez m.in. medyka zlecającego dow. do szpitala bez przyczyn, iż zabieranie mnie jest bez zasadności ,tak bardzo bez zasadności ,iż mozna pokusić się o w/w stwierdzenie oczywiście bez przelożenia na czyny ,co bylo słychac po zakresie intonacyjnym plus po mimice, czyli stwierdzenie mialo wydźwięk podobny ,jak wyraża to kobieta ,gdy jest zmęczona i ma dużo pracy,wiele kobiet wyraża wówczas "Ja sie zabiję,taka ilosc naczyn do umycia" i jest oczywiste ,że tego typu wyrażeń nie interp. się doslownie ,a w przenośni ,czyli jednostka wyraża tylko niezadowolenie z powodu wielosci naczyń do mycia, ja zastosowalem podobnego typu stwierdzenie i to po prowokacji Sluzb w postaci zlecenia zawiezienia na oddzial bez przyczyn. Policja blednie zasugerowana przez medyka błednie zinterp. wypowiedx i zalozono kajdanki. Policja widząc mój spokój po przyjexdzie ,miłe rozmowy,slysząc czynione przeze mnie eyjasnienia, dodatkowo pokazalem Immunitet nie powinna wzywać medyków ,a odstapic od czynności i wrocic do gmachu Policji, dodatkowo jedn. otrzymały inf. ,że Rodzice są po udarach mózgu.Policja po raz kolejny zawierzyła medykowi , który znacznie wczesni9ej zniewazał plus zabiera na oddzial psych. bez przyczyn bledni9e sugerując np. " O tego Pana juz znamy",albo ,gdy otrzymal dokumenty świadczące o przyg. psychologicznym(dokument zaświadczający ,iz na studiach ,także fakultatywnie dojąłem wiedzę z psychologii i psychiatrii)plus dokument stwierdzający Immunitet sugerował ,iz posiadam zawyzona samoocene ,a nie było przyczyn. Policja w trakcie wezwań w celu syt. na oddziale ,jak zawsze bez przyczyn często zawierzała przestepcom medycznym plus innym osobom(zwykle bardzo wiarygodnie wyglada ,gdy jedn. plotą bzdury lub łamią prawo medyczne). Do Policji nie mam pretensji ,gdyż wlasciwa ostateczna decyzja należała do medyka i on ,jak zwykle popelnił bład.Zakładanie kajdanek było niepotrzebne ,syt. na oddziale równiez ,zapewne każdy wie co oznacza syt. na oddziale psych. bez przyczyn plus dodatkowo jedn. med. doprecyzowały dwie bledne diagnozy ,czyli odwrotne do zab. depr. , które faktycznie wystepują i wowczas nastapilo chwilowe wzmocnienie, czyli momentowe wstrzymanie stanów depr. , przy ktorych wszystko jest ,jak u zupełnie zdrowej osoby, ale wystepuja oslabienia,senność lub bezsennosć ,oslabienie przezywania radości itp. Po syt. na oddziale ,pomimo ,iz lekarz otrzymal wiele inf. odnosnie bledów w diagnozach i bzdur w epikryzach po raz kolejny wprowadzono bledne środki,które mialy na celu usunąć sfere zawodu muzyka,hormony,czyli zwiazek malżeński ,gdybym nie był po rozwodzie(wczesniej podawano podobne środki celem usuniecia sfery małżeńskiej, zawodowej ,aktywności i poglebienia stanów depresyjnych),a w epikryzie wypisano bzdury.wykonałem zwrot typu zażalenie do Policji,po stawieniu sie Policji w domu Policja uległa przestepcom medycznym plus rodzicom po udarach, którzy maja nadwrazliwosc na bodźce plus czasami plota bzdury odnosnie mnie co wynika z udarów , które przeższli, braku wiedzy z psychologii i psychiatrii, wielu schorzen ,wieku plus blednego ich sugerowania przez minusowy zakres .Policja przyslała pismo potwierdzające bzdury w diagnozach plus błędne inf. innych. Tego typu syt. nie powinna sie zdarzyc ,zwlaszcza ,że jednostki otrzymały ode mnie stosowne inf. ,także o zakresie schorzen u Rodziców plus o błędach medycznych i interpretacyjnych innych . Jednostki widząc moja mreakcyjnosc ,znając stopień wykształcenia, znając czynione przeze mnie ingerencje w Gmachu Służb policyjnych nie powinny były ulec błędom,jak to się dzieje, że część Policji błednie się kierunkuje?,tego typu sytuacje nie powinny mieć miejsca. Policja z pewnościa stara sie czynic własciwie i jest prawdop. do zakresu jedn .z Policji ,także do medyków mają dojście minusowe jedn.,które prawdop. dcelowo dodatkowo blednie sugeruja Służby,bowiem jest niemozliwe ,aby Służby policyjne same od sibeie czyniły błedy.Bardzo szanuje Policję itp. i podaję dodatkowoa inf. ,iz jesli dodatkowe jedn. mając dojście do Osób z Służb czyniły minusowe sug., które przyczyniły sie do błędów to są to osoby, które celowo łamia prawo celem spowodowania dla mnie ujm. Wstepne sprawdzenie wskazuje ,że dla części osób mocno niewygodne było podjęcie przeze mnie studiów,zawarty zwiazek malżeński plus zawód muzyka z przyg. psychologicznym i innym. Jest prawdopodbne ,że minusowy zakres celem usunięcia sfery zawodowej, małżeńskiej plus innych celowo podawał lub nadal podaje dodatkowo do błednych inf. od rodziców bzdury Policji, medykom itp.i odnosnie mojej osoby.Tego typu informacje są w celu wykluczenia błedów,gdyby ktos podał inne informacje ,aniżeli przedstawiam.Dolozono kolejne śropdki na schorzenie , którego nie posiadam,czyli środki rolka dep.,alpr,clonazepanum, które czynia podobne szkody ,jakie czyniły z alkoholem wczesniejsze,czyli usuwaja zakres hormonalny ,zawodowy,aktywności ,poglebiaja zaburzenia depresyjne. W epikryzie najzwyklej wypisano tak znaczne bzdury ,że aż trudno w to uwierzyc plus dodatkowo zakpiono ze mnie. Zastanawiam sie ,czy te kpiny ze mnie, z prawdziwej medycyny ,z Policji długo potrwają. Na uwage zasluguje fakt,iz podawane środki dodatkowo miały na celu osłabic tak, abym nie dał rady wniesc stosownych spraw sądowych. Poniewaz jestem dosc znacznie oslabiony,dlatego udzielam inf. przez internet. Mam nadzieje ,że za okreslony czas nastapi wzmocnienie i wówczas da się ukarac przestepców ,oczywiście rodzice nie są winni, gdyż wiek, schorzenia wykluczaja celowe błedy z ich strony.W/w inf. sa także dla Osoby , która obdarzyła Immunitetem ,gdyż inni mogą blednie podać.
#narkotykizawszespoko #izrael #wojna #zdrowie #pieckaflowyzawszespoko
  • 3