Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Denerwuje mnie powszechne na tym portalu narzekanie na rzekomo lewicową/liberalna politykę klimatyczną. Ludzie, obudźcie się, przyjrzyjcie na oczy. Świat zmierza ku zagładzie klimatycznej. Naprawdę jest dla wasz wążniejsze pojechanie Suvem do galerii handlowej czy polecenie na Majorkę od tego, czy ziemia dla Waszych prawnuków będzie zdatna do życia? Wasze krótkoperspektywiczne myślenie mnie przeraża. Myślicie, że zjedliscie wszystkie rozumy, bo obejrzeliście 12 minutowy filmik na YT klimatycznego "sceptyka" (a raczej szkodliwego idioty)? Popieram przejście na samochody elektryczne, ograniczenie transportu prywatnego, i podróży lotniczych dla przyjemności. A także zastąpienie jedzenia mięsa - owadami. To ludzie mądrzejsi od was wymyślili, nie bądźcie tak butni, by się buntować. Każdy powinien mieć licznik śladu węglowego, za przekroczenia wysokie grzywny czy areszt 30 dniowy. Za kilkaset lat może to się zmieni, gdy klimat ulegnie trwałej poprawie i nastąpi pewne rozluźnienie norm, choć raczej do tego czasu nowe technologie i tak będą całkowicie bezemisyjne #oswiadczenie #klimat #bekazprawakow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
@mirko_anonim: Wiem, że to bait, ale i tak napiszę coś od siebie. A co mnie jacyś prawnucy obchodzą, których i tak prawdopodobnie nie będę mieć? Moje własne "krótkoperspektywistyczne" myślenie jest dla mnie najważniejsze, bo ja żyję TERAZ, a nie wtedy i nie mam zamiaru rezygnować z dotychczasowych wygód życia, dla jakiegoś "większego dobra", by jakieś tam pokolenie mogło sobie żyć lepiej. To państwa i korporacje stworzyły ten świat i uzależniły społeczeństwo