Wpis z mikrobloga

#bekazkonfederacji #polityka #partiamem #ruskieonuce #pochowacpodprogiem #zdrajcypolski #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazlewactwa
#ukraina

To jest Rafał Mekler, działacz Konfederacji.

Rafał, razem z innymi Konfiarzami, blokuje przejazd przez przejście graniczne z Ukrainą.

Rafał jest bardzo aktywny w social mediach i często podaje informacje, które okazują się antyukraińskim kłamstwem.

Zasięgi tych kłamstw idą w setki tysięcy, jeśli nie miliony. Przyłapani na kłamstwie, Konfiarze albo brną dalej, albo chowają głowy w piasek.

Tuż za Rafałem możemy dostrzec Piotra Panasiuka, byłego kandydata Konfederacji do Sejmu, który znany jest z szerzenia nie tylko antyUkraińskiej, ale wręcz prokremlowskiej propagandy i fejków prosto z fabryki trolli pod Czelabińskiem.

Kilka dni temu Panasiuk został uznany przez Ukraińców za agenta rosyjskich służb i jest poszukiwany przez ukraińskie ZSU.

KonfPedoRosja.


źródło: https://x.com/ZespolBrauna/status/1733496442398904471?s=20
EmDeCe - #bekazkonfederacji #polityka #partiamem #ruskieonuce #pochowacpodprogiem #zd...

źródło: obraz_2023-12-10_161449834

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@EmDeCe: panasiuk to ten #!$%@? z konfederacji i teraz ma z nimi kosę większą niż gimboateiści z katolami

fajna manipulacja ale chyba za oczywista XD
  • Odpowiedz
@EmDeCe: a po co mam o nim pisać skoro już przedstawiłem źródło tych rewelacji, jak ktoś bierze panasiuka na poważnie to sam ma problem z głową jak on ¯\(ツ)/¯

jedno mnie cieszy, ze zgadzamy się co do twojej manipulacji
  • Odpowiedz
o Rafale Mekler coś napiszesz


@EmDeCe: Oczywiście. Polski patriota który walczy o polską branże transportową. Mimo gróźb utraty życia od naszych braci kontynuuje walkę o polską gałąź gospodarki jaką jest transport. Szanuję go i doceniam jego zaangażowanie. Odbije się to mocno na + przy kolejnych wyborach na korzyść Konfederacji bo tylko oni walczą o polskie kieszenie.

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
  • 2
@harold97: ładny fikołek, taki 6/10, a teraz ponawiam pytanie o obecnego konfederatę który rozsiewa ruskie fejki na temat Ukrainy, czy napiszesz o nim coś o nim?
  • Odpowiedz
  • 2
Rafał jest bardzo aktywny w social mediach i często podaje informacje, które okazują się antyukraińskim kłamstwem.

Zasięgi tych kłamstw idą w setki tysięcy, jeśli nie miliony. Przyłapani na kłamstwie, Konfiarze albo brną dalej, albo chowają głowy w piasek.


@Aquamen: " ruski odpad" i jego działalność.
  • Odpowiedz
@EmDeCe: antyukrainskie to jest w tych czasach już nawet zarabianie na własne rodziny¯\(ツ)/¯ Nie chcesz zdechnąć z głodu? Ruska onuca. Elo.

I co z tym Kołodziejczakiem też onuca? Nie odpowiedziałeś.
  • Odpowiedz
  • 2
antyukrainskie to jest w tych czasach już nawet zarabianie


@Aquamen: nie, to jest szerzenie promoskiewskich fejków. Ja wiem, że w konfedeRosji to norma.

I co z tym Kołodziejczakiem też onuca? Nie odpowiedziałeś.


nie wiem, może, zobaczymy. Na razie nie widziłem by szerzył promoskiewskie fejki.
  • Odpowiedz
  • 2
@Aquamen: ocenia sytuacja międzynarodowa i Polska racja stanu.

KonfedeRuska narracja jest zawsze zbieżna z moskiewską i jest zawsze antyeuropejska i antywonościowa. Ot, przypadek.
  • Odpowiedz
@EmDeCe: powiem ci coś, z tą pro rosyjskością to się nieźle wtopicie bo to za rządów Tuska przyjdzie normalizacja stosunków z Rosją. Będziesz się musiał mocno powyginać aby zrobić tak, że Tusk będzie odbierany jako zbawca bo podał rękę ruskom i jednocześnie dalej cisnąć narrację o pro ruskiej konfie xD Ależ to będą wygibasy( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
  • Odpowiedz
@EmDeCe: no będziesz musiał się nadymać żeby zarobić 0,60 eurocenta za wpis od pańcia. Wtedy zobaczysz jak go jest bronić pro rosyjskich decyzji naprawdę a nie tylko atakować oponentów wyimagowanymi tematami z dupy( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja poczekam, ja zawsze czekam, zapisuję takie wpisy jak twój i podsumowuje. Nie trzeba być wizjonerem żeby znać tego finał, Tusek zrobi co Niemcy każą, a jak każą podać rękę ruskim
  • Odpowiedz
panasiuk to ten #!$%@? z konfederacji i teraz ma z nimi kosę większą niż gimboateiści z katolami

fajna manipulacja ale chyba za oczywista XD

@harold97: Ładnie to tak psuć propagandę? Co sobie pomyśli jego oficer prowadzący?
  • Odpowiedz
ocenia sytuacja międzynarodowa i Polska racja stanu


@EmDeCe: W tym zdaniu :polska: z małej, bo przymiotnik. Trzeba być Polakiem by wiedzieć takie rzeczy.
Każdy kto jest przeciwny postulatom Konfederacji jest zdrajcą Polski i sługą obcych narodów. Ot, "przypadek".
  • Odpowiedz