Wpis z mikrobloga

#narzedzia #bosh #majsterkowanie #naprawiajzwykopem #elektronika

Hej. Czy używa ktoś może takiego oto ustrojstwa?
https://www.bosch-diy.com/pl/pl/p/psb-18-li-2-ergonomic-06039b0300

Pytam, ponieważ mam problem z tą wkrętarką polegający na tym, że w losowy sposób albo się włączy albo nie,
Wszystko by wskazywało na wadliwy akumulator, bo używam tych samych w nożycach do żywopłotu i dzieje się tak samo,
Rozkręciłem akumulator, sprawdziłem napięcie i styki no i wszystko wydaje się być ok.
Czy ktoś z użytkowników tego sprzętu miał podobne objawy?
stigmatic - #narzedzia  #bosh #majsterkowanie #naprawiajzwykopem #elektronika

Hej. C...

źródło: psb-18-li-2-ergonomic-39026-hires-png-rgb-oneux-240970_w_750_h_421

Pobierz
  • 10
@stigmatic najprościej to rozpakietować akumulator, pomierzyć i podładować ogniwa osobno, bo zarówno zielony jak i niebieski Bosch nie potrafi w balansowanie ogniw. To już qwa Parkside daje radę. Jeszcze jedna rzecz - czy ogniwa nie grzeją się i nie rozłącza ich na termice?
  • 0
@ruffio: Bateria się nie grzeje, pop prostu wkrętarka 10 razy się załączy a 11 już nie, i tak ciągle losowo.
Może zakupię jedną nową baterię i zobaczymy, ale chciałem zapytać tutaj czy ktoś nie miał podobnych perypetii.
@stigmatic może jakiś niestyk na baterii, bo to ewidentnie jej wina skoro drugie urządzenie takie same obiayw ma. A jak się nie załączy to co trzeba zrobić? Wyjąć, próbować do skutku? Ja tak mialem w niebieskim jak przełącznik był pomiędzy 1 a 2 biegiem, ale to przez moje niechlujstwo