Wpis z mikrobloga

@KrowkaAtomowka: tak widzę kolego, że dużo pytasz o tą elewację, więc pewnie robisz to pierwszy raz. Ogólnie to wiesz, że po zatopieniu siatki powinieneś to potem jeszcze raz po całości zaciągnąć drugą warstwą kleju.
@Smarek37 wiem ale myślisz że spokojnie można po zimie nie? dzisiia zaciągnąłem na pierwszy raz cała sciane od lewej do prawej, zajęło mi 8h.

elewacje robię pierwszy raz ale siatkę na Klej kleilem wiele razy umiem to dobrze robić.
@KrowkaAtomowka jak robisz na piano klej to kołki koniecznie daj, jak na zwykły klej i prawidłowo kleisz płyty czyli obwodowo i kilka placków w środku a dom jest parterowy to kołki zbędne (ale lepiej daj w newralgicznych miejscach) narożniki, okna, drzwi- to tak dla świętego spokoju. Po za tym jeżeli dom z BK to ściany najlepiej wcześniej zagruntować ( ͡º ͜ʖ͡º) Aaa i nie oszczędzaj na siatce
Narożniki daj wszędzie gdzie trzeba (nie żałować) bo później może pękać, no i listwy przy okienne by się przydały ( ͡º ͜ʖ͡º) pozdrawiam.
czy warto w ogóle używać naroznikow wewnętrznych z siatka?


@KrowkaAtomowka: pierwsze słyszę by w narożnikach wewnętrznych dawać narożniki, zawsze szła sama siatka tylko musi przechodzić poza narożnik a sam profil wzmacniający niepotrzebny bo nie ma ryzyka uderzenia w narożnik