Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mireczki, co sądzicie o Mercedesie- Benzie W124 lub 190, czyli Baby Benzie na pierwszy samochód? Stać mnie na części, na mechaników też, ja mam całkiem zaawansowaną wiedzę techniczną, ponieważ będąc sam po szkole zawodowej o profilu budowlanym, to wymieniłem pasek rozrząd w fiacie punto :D Bardzo mi się podobają oba samochody, są trwałe i ładne. Zapraszam do dyskusji :)
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #motoryzacja #samochody #pytaniezdupy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na pierwszy samochód?


@mirko_anonim: nie.

Kup sobie coś nowocześniejszego. A to co najwyżej na auto na niedzielę. Bo znaleźć niezeżarty egzemplarz będziesz miał trudno.
  • Odpowiedz
@lgbtagdrtv: no wiem i e34 też ma te bolączki. Równie duże silniki, które równie dużo pala a nie jada. Komfort też inny. I brak bajerów. E39 w full opcji ma wszystko lub więcej niż dzisiejsze auta (poza ledami, laserami i z dupy asystentami). Np el kol kierownicy i el fotele z pamięcią.. Czujnik deszczu, super działająca klimę trzymająca dobrze temperatury (nowe auta segmentu c tego nie mają)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mialem 190 na pierwsze auto, potem 124. Ale to bylo 18 lat temu. Wtedy mozna bylo znalezc dobry egzemplarz za normalne pieniadze. Plus to swietne zawieszenie i tyle w sumie. Wyposazenie przecietne, osiagi w dieslu marne, mysle ze z czesciami moze byc juz problem. E-klasa to juz trocha lipa jesli chodzi o wykonanie, wiec w sumie mozna by poszukac na waskiej listwie. Tyllo kiedys taki merc to i za
  • Odpowiedz
dlaczego, normictwo sobie pokupowało jakieś dziwactwa nowe, a ja sobie nie mogę kupić, przekonaj mnie proszę raz.


@mirko_anonim: kup sobie gruza, nie mam nic przeciwko.

Też kiedyś myślałem, że kupię sobie takie stare auto, i będę trzymał pod kocykiem. Ale poszedłem po rozum do głowy, i bajery typu automatyczne wycieraczki/światła, podgrzewana przednia szyba, jakieś podgrzewane stołki to jednak jest to.

Jak masz za dużo hajsu, i chcesz spróbować, to kup
  • Odpowiedz
LPG zamontowałeś, ile kosztowałoby to do takiego cacka. Co się dzieje z częściami?


@mirko_anonim: nie orientowalem sie. To 1.6 z gaznikiem. On byl akurat prowadzony przez jakiegos fanatyka w Niemczech, tak ze ja ze swojej strony wyregulowalem hamulce tylko i zabezpieczylem podwozie i progi. Ze trzy purchelki jeszcze zostaly rdzy i maly szpachelek przed prawym kolem, a tak to przegląd bez uwag. Części od Sierry podobno pasują, ale poza regulacja
  • Odpowiedz