Wpis z mikrobloga

Mam problem w MedusaJS
próbuję wyszukiwać po metadata produktów lub zamówień. Gdy jest jeden parametr w zamówieniu to wyszukuje bez żadnych problemów.

Gdy jest ich więcej to nie znajduje mi nic. Nie wiem czemu #medusajs nie potrafi wyszukiwać po większej ilości metadata

oto przykład

const order = await this.OrderSerivce.list(
{
metadata: {
status:"711"
},
},
{
relations: ["billing_address"],
order: {
[sortField]: sortOrder,
},
}
)

Ten kod nie wyszukuje zamówienia

Jeśłi podałbym wszystkie parametry które ma zamówienie to normalnie by mi go wyszukało

metadata{
status:"711",
externalid: "33123134",
istrue: "33ad3412",
}

Szukam pomocy od dwóch dni wszędzie gdzie się da i nikt mi nie odpisuje najprawdopodobniej nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie
#chatgpt4 też sobie nie potrafi z tym problemem poradzić

Zależy mi na tym by nie używać funkcji filter ponieważ będę musiał od nowa pisać cała logikę paginacji itd.

#programowanie #javascript
  • 2
  • Odpowiedz
Nie wiem, co to MedusaJS, ale jeżeli kod nie działa i nikt nie potrafi pomóc, to być może ta libka nie obsługuje wyszukiwania po jednym parametrze zamówienia?

OrdersService zakładam jest twoją klasą, którą sam definiowałeś i znajduje się tam jakiś kod, który implementuje dalej użycie tego MedusaJs? Jeżeli tak, to być może w metodzie list znajdującej się w serwisie jest jakiś błąd? Może źle przekazujesz parametry, jakaś nazwa się nie zgadza lub
  • Odpowiedz