Wpis z mikrobloga

#pytanie #jdg #programista15k #dzialalnoscgospodarcza #kartygraficzne #amd #radeon #prawo #komputery

kupiłem RX 6800 na FV i piszczy i brzęczy jak nienormalny. czy mogę go zwrócić normalnie w ciągu 14 dni? nie do końca rozumiem charakter zawodowy zakupów - moje PKD 62.01.Z i 73.11.Z.

nie mam na razie możliwości sprawdzenia na innym PSU ani podpięcia zasilania za pomocą dwóch przewodów (teraz jest na jednym rozdzielonym na dwa) - czy spotkaliście się z tym, że to brzęczenie słychać również w słuchawkach? i zablokowanie/odblokowanie limitu FPS zmienia hałas zarówno w środku obudowy, jak i w słuchawkach? (°°
  • 6
@pieczarkowy ja biorę niemalże wszystko na faktury i zwracam normalnie jak sie nie podoba. Ostatnio kupiłem dysk twardy, ewidentnie ktoś go zwrócił przede mną, nie miałbym z tym problemu, bo jego czas pracy to tylko 200 godzin, jakieś 180 prób startu co już daje mi coś do zrozumienia ale i 3 bad sectory, których nie zniosłem. Czyli ktoś pewnie kupił do sprawdzenia i oddał. Zwróciłem jako towar niezgodny i elo.
@pieczarkowy: #!$%@?ć te radeony, mam RX 6950 i też piszczy jak dziwka, ten typ tak ma. Nie wiem co mnie podkusiło, żeby nie zostawać z Nvidią, następny na pewno będzie RTX. A swoją droga jak tego radeona trochę undervoltujesz to przestanie piszczeć, ale nadal to jest maksymalnie #!$%@?.