Wpis z mikrobloga

Sprawa wagi państwowej także pytanie do Mirków z UK.

Umówiłem się z koleżanką która znam od dawna na spacer w Manchesterze, w sumie przez przypadek bo była rozmowa o planach na weekend i chciałem jechać zobaczyć rynek świąteczny itd. Sprawa jest taka że dawno już tam nie byłem a jesteśmy z innego miasta (ponad 160 km) i tutaj problem, pogoda ma być w miarę ok 20% opadów jednak czy jest tam w okolicy coś innego do zwiedzania żeby być pod dachem gdyby padało? Czy w Arndale po 17 będzie coś otwarte w niedzielę? I czy są tam jakieś idiotyczne opłaty ekologiczne dla samochodów (z 2010 roku 3.0 diesel) i czy w centrum będzie cię zaparkować na kilka godzin tak żeby było blisko?

#uk #emigracja #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #podrozujzwykopem #manchester
  • 8
@FeyNiX: jal nie masz jakiegoa rangerovera 72 to mozesz spkko zaparkowac na ring road miedzy oldham road a rochdale road i reszte przejsc. Ostatnie miejsce gdzie mozna parkowac na luzie w niedziele na ulicy w centrum bez napinki. Ten parking w arndale jesli chcesz wyjechac tuz po zamknieciu centrum handlowego mozna utknac na dllluuuuggggo