Wpis z mikrobloga

Im czytam więcej książek typu dla bab pisane przez baby to mam wrażenie, że według autorek nie ma nic bardziej romantycznego niż gwałt, przymuszanie do czynności seksualnych i przemoc. Co z tymi babami jest nie tak, że piszą takie dzieła xD albo gorzej, że ktoś to kupuje. Ja na szczęście pożyczyłam () albo raczej nieszczęście.
Ciekawość jest pierwszym stopniem do piekła literatury kobiecej


#logikarozowychpaskow
  • 35
  • Odpowiedz
@sg553: Nie są prawdą. Typ z książki ma to do siebie, że nie istnieje więc mózg go nie odbiera jako realne zagrożenie. Jakbyś tak odwalił w realu jak niektóre postacie robią to by cię laska zgłosiła na policję.
  • Odpowiedz
@MrMas Baby najbardziej pożądają gości których nie mogą mieć i kontrolować. Pożądanie uruchamia u was popęd, chcecie złego bad boya, którego wszyscy w tym wy będzie się jednocześnie bać i kochać, do tego wszystkiego będzie nieuchwytny. Zły dla wszystkich, ale dla was kochający, nie będąc przy tym #!$%@?. Autorki takich książkowych złych chłopców pozwalają babą na fantazję, baby myślą że to fajne bo w swojej głowie mają nad takimi chłopami kontrolę. Oto
  • Odpowiedz
@SarahC: To co napisałaś + sporo osób ma fantazje o czymś, ale na żywo nie chciałoby tego spełniać. Czymś takim będzie właśnie gwałt. Sporo dziewczyn o tym fantazjuje, ale nie chcą tego na żywo. Podobnie w drugą stronę, są tacy co fantazjują o zrobieniu go, ale w żadnym wypadku nie chcą naprawdę.
  • Odpowiedz
@MrMas: bo baby się dzielą na dwie kategorie- te które lubią być ostro rżnięte i te które jeszcze nie wiedzą, że lubią być ostro zerżnięte.
Jednak jak mówi stare przysłowie co za dużo to niezdrowo, więc lepiej się nie uzależniać bo zrobisz krzywdę swojemu mózgowi od przebodźcowania i później będzie ciężko czerpać satysfakcję ze zwykłego keksu, a nawet tego ostego. No ale w życiu tak jest ze wszystkim, nawet z graniem
  • Odpowiedz
@MrMas: dużo więcej kobiet niż mężczyzn ma procentowo takie skłonnosci, są na to badania, zresztą tendencja do życia na fali i poddaniu się temu co się dzieje nawet nie jest aż taką złą strategią, do tego raczej nie znam przypadków gdy to eskaluje z czasem
  • Odpowiedz