Wpis z mikrobloga

https://wykop.pl/wpis/73989443/65-wykopkow-majac-do-wyboru-kobiete-atrakcyjna-z-n

odnośnie tego wpisu i kontrowersji dotyczących tego, czy wyniki ankiety są zbliżone do prawdy czy też nie.
otóż jest dość prosty sposób na to, aby ominąć virtue signaling oraz chęć zachowania pozorów i zwiększyć prawdopodobieństwo na odpowiedzi zgodne z prawdą.

opierając się na przykładzie wzrostu, wystarczy przeredagować pytanie z "czy lecisz na wysokich facetów?" na "czy wg ciebie (inne) kobiety lecą na wysokich facetów?". dzięki takiemu pytaniu zdejmujesz odpowiedzialność za odpowiedź z pytanego co sprawia że jest większa szansa ze odpowie zgodnie ze stanem faktycznym, a nie wg tego na kogo chciałby się kreować. jako dodatek możecie też dodać to pierwsze bezpośrednie pytanie i tym sposobem jest duża szansa że otrzymacie znaną już wszystkim sytuacje:

"no dziewczyny lecą na wysokich facetów hehe, ale ja nie", a ty wiesz, że jej ostatnie związki były ze wzrostakami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #inteligencja #zwiazki
  • 4
  • Odpowiedz
"czy lecisz na wysokich facetów?" na "czy wg ciebie (inne) kobiety lecą na wysokich facetów?"


@czescmampytanie: ale jaki jest sens pytać o oczywiste rzeczy? Poza tym co mnie obchodzi czy ona leci na takich czy innych facetów - mnie interesuje czy leci na mnie.
  • Odpowiedz
ale jaki jest sens pytać o oczywiste rzeczy?


@kosmita: nie wszystkie rzeczy dla każdego są oczywiste, a sam wzrost był tylko przykładem. poza tym nie wiem czy to rozumiesz, ale nie każdy kontakt kobieta-facet musi zakończyć się #!$%@?. czasami ludzie po prostu rozmawiają i wymieniają swoje opinie i doświadczenia.
  • Odpowiedz