Wpis z mikrobloga

Halo Mireczki z Wrocławia, smutne czasy nastały i niestety mam do ekstrakcji dwie zatrzymane ósemki (obie na dole) - czy poleca ktoś jakieś miejsce do wykonania takiego zabiegu? (Cena to swoją drogą, ale zależy mi przede wszystkim na jakości usługi i terminarzu, żeby nie było tragedii z terminami, bo jednak "w miesiącu X dzień Y jest tylko ta jedna godzina/termin, innych opcji nie ma" niezbyt odpowiada)

#wroclaw #stomatologia
  • 24
@Pieniek1991: Zdaję sobie sprawę, że nie są to tanie rzeczy, więc aktualnie rozpatruję różnego rodzaju opcje w tym wszystkim. Niestety czas jest dla mnie też ważny, bo w kolejce mam wyrobienie szyny relaksacyjnej, bo niszczę sobie jedynki w nocy dość ostro (więc jeszcze ich nadbudowa), ale do tego muszę usunąć te dolne ósemki nieszczęsne.
@GlodnaCykada zatrzymane usuwałam u Pawła Kosiora w Dentallandzie, mogę doktora polecić. Nie dało się co prawda z nią na dzień, musiałam z miesiąc na wizytę poczekać, ale wszystko poszło gładko. Aczkolwiek to 2-3 lata temu jakoś było, nie wiem jak teraz.
@GlodnaCykada: usuwałem 2 ósemki w Lek-stom na komuny paryskiej. Nie wiem, jak jest prywatnie, ale tam załadowali mi znieczulenia ile wlezie (ze 4 dokładki raz były ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i jak przy jednym zębie coś bolało po wyrwaniu to brali bez kolejki o dowolnej godzinie
ze 4 dokładki raz były


@Ogau: Miałem tak samo. Ósemka była akurat taka paskudna, że strasznie lekarz się gimnastykował żeby to wygrzebać. Dostawałem dokładki znieczulenie po kilka razy.
@Pharos: co ciekawe po wyrwaniu nie miałem z tym zębem żadnego problemu, a drugi wyszedł po minucie bez żadnego bólu, a potem suchy zębodół i kilka dodatkowych wizyt ratunkowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)