Wpis z mikrobloga

Halo Mireczki z Wrocławia, smutne czasy nastały i niestety mam do ekstrakcji dwie zatrzymane ósemki (obie na dole) - czy poleca ktoś jakieś miejsce do wykonania takiego zabiegu? (Cena to swoją drogą, ale zależy mi przede wszystkim na jakości usługi i terminarzu, żeby nie było tragedii z terminami, bo jednak "w miesiącu X dzień Y jest tylko ta jedna godzina/termin, innych opcji nie ma" niezbyt odpowiada)

#wroclaw #stomatologia
  • 24
  • Odpowiedz
@GlodnaCykada: Ósemki zwłaszcza zatrzymane to nie są tanie rzeczy, zwłaszcza w takim mieście wojewódzkim. Jak umiesz aktorzyć że boli i walczyć o swoje to w takim Wrocławiu powinieneś dać radę ogarnąć to na NFZ, może będzie trzeba poczekać ale ładną kasę zaoszczędzisz. Generalnie rwanie to rwanie, jakość usługi to głównie marketing za który nie mało płacisz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pieniek1991: Zdaję sobie sprawę, że nie są to tanie rzeczy, więc aktualnie rozpatruję różnego rodzaju opcje w tym wszystkim. Niestety czas jest dla mnie też ważny, bo w kolejce mam wyrobienie szyny relaksacyjnej, bo niszczę sobie jedynki w nocy dość ostro (więc jeszcze ich nadbudowa), ale do tego muszę usunąć te dolne ósemki nieszczęsne.
  • Odpowiedz
  • 1
@GlodnaCykada zatrzymane usuwałam u Pawła Kosiora w Dentallandzie, mogę doktora polecić. Nie dało się co prawda z nią na dzień, musiałam z miesiąc na wizytę poczekać, ale wszystko poszło gładko. Aczkolwiek to 2-3 lata temu jakoś było, nie wiem jak teraz.
  • Odpowiedz
@GlodnaCykada: gdzieś na trójkącie i na Krakowskiej robią na NFZ. Przynajmniej raz można skorzystać z dentysty za te wszystkie składki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GlodnaCykada: Miałem dwie zatrzymane na dole. Jedną wyrywałem na Maślicach w dr. Michała Makara. Polecam. Lepiej nie czekać z nimi, bo potem takie zabiegi są "ciężkie", czego sam doświadczyłem.
  • Odpowiedz
@GlodnaCykada: usuwałem 2 ósemki w Lek-stom na komuny paryskiej. Nie wiem, jak jest prywatnie, ale tam załadowali mi znieczulenia ile wlezie (ze 4 dokładki raz były ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i jak przy jednym zębie coś bolało po wyrwaniu to brali bez kolejki o dowolnej godzinie
  • Odpowiedz
ze 4 dokładki raz były


@Ogau: Miałem tak samo. Ósemka była akurat taka paskudna, że strasznie lekarz się gimnastykował żeby to wygrzebać. Dostawałem dokładki znieczulenie po kilka razy.
  • Odpowiedz
@Pharos: co ciekawe po wyrwaniu nie miałem z tym zębem żadnego problemu, a drugi wyszedł po minucie bez żadnego bólu, a potem suchy zębodół i kilka dodatkowych wizyt ratunkowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz