Wpis z mikrobloga

Ale wy prawaki narzekacie na te całe strefy czystego transportu.
A to przecież będzie dobra okazja, by spotkać komunikacji miejskiej taką Dominikę Kulczyk, Annę i Roberta Lewandowskich, Kubę Wojewódzkiego, czy też inne znane osoby włącznie z władzami Warszawy. Gdzie się nadarzy taka druga okazja na integrację elit z plebsem.
Ja bym poszedł dalej i wprowadził takie przepisy, by wyżej wymienione osoby spotkać w komunikacji zbiorowej w podróżach między miastami.


Ja wierzę w szczere intencje władz miasta. Wierzę, danym. Co prawda trochę dziwne, że mój mały samochodzik z litrowym silnikiem jest większym zagrożeniem dla środowiska niż prywatny odrzutowiec, ale nie będę negował tez głoszonych przez środowisko naukowe, aby nie wyjść na szura.

#bekazlewactwa
#4konserwy
#konfederacja
  • 3
mają wygonić z ulic biedotę


@onucoutkajpysk: co ja bym począł, bez szlachetnej prawackiej troski o moją wolność do oddychania syfem z diesla, na moim lewackim skłocie w centrum lewackiego Miasta 15 Minut. Jak to dobrze, że dorobieni, doinwestowani, świadomi ekonomicznie synowie zakumulowanego przez pokolenia kapitału dbają o mnie, biednego. Putin, Korwin, dwa bratanki. Pozdrawiam sernik wiedeński im. Misesa. #pochowacpodprogiem #prawicowizdrajcy