Wpis z mikrobloga

Ej jak chce wymienic baterie w moim iPhone 11 to mogę to zrobić w jakimś zwykłym lokalnym serwisie bez przypału czy muszę się udać do jakiegoś autoryzowanego serwisu apple? bo telefon i tak już nie ma gwarancji, to coś mogą #!$%@?ć złego w takim nieautoryzowanym i mi papież będzie wyskakiwal na ekranie czy cos?? dodatkowo czy 250 zł za wymiane baterii to rozsądna cena jak na iphone? (biedaki z #android dupa cicho)
#iphone #apple #telefony
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@Gaahl75 idź do autoryzowanego. Jak coś się #!$%@? podczas wymiany, to ci w cenie baterii nawet cały telefon mogą wymienić. Wiem, bo pracowałem w takim serwisie.
  • Odpowiedz
@Gaahl75 Za 450 zł wymienisz baterię na oryginalną w Cortlandzie. Dostaniesz na to gwarancję. Lokalne serwisy nie mają dostępu do oryginalnych części i wymienią Ci baterię na jakieś tanie chińskie gówno, które może działać gorzej, niż twoja obecna bateria.
  • Odpowiedz
@Gaahl75 Panie w dzisiejszych czasach wymiana baterii do iPhonie 11 w oficjalnym serwisie to 1/3 wartości tego tel. Zapytaj też czy programują nową baterie (w ip11 jest do zrobienia) bo inaczej nie będziesz miał pokazywanego stanu jej żywotnosci w ustawieniach i komunikat o nie org części przy włączaniu.
Ps pracuje w serwisie tel więc moje wiadomości mogą być nieobiektywne ale sam zdecyduj
  • Odpowiedz
@Gaahl75: w nieautoryzowanym jest duża szansa, że dadzą ci nieoryginalną baterię, która będzie do wymiany za pół roku. Na stronie Apple sobie sprawdzisz, czy wybrany serwis korzysta z oryginalnych części (co też wcale nie jest 100% pewnością, że nie dadzą ci jakiegoś taniego chińskiego zamiennika).
  • Odpowiedz
@Gaahl75: idz do autoryzowanego, serio a już z pewnością unikaj przypadkowych serwisów no chyba, że chcesz potem się bujać i finalnie kupić nowe urządzenie ;)
  • Odpowiedz
@Gaahl75 najlepiej jakiś autoryzowany serwis i oryginalna bateria. Na zamienniku może działać dużo gorzej niż działa ci teraz dodatkowo może bateria spuchnąć i rozwalić Ci telefon więc nie ma co oszczędzać. Ja wymieniałem na początku roku i dałem 350zl za oryginalna
  • Odpowiedz