Wpis z mikrobloga

Posiadam samochód o którym zawsze marzyłem, ma teraz 20 lat i nie chcę go zmieniać, bo uwielbiam go. Jeżdżę nim tylko sporadycznie w weekendy, bo w ciągu tygodnia na przemian chodzę piechotę lub podjeżdżam komunikacją miejską do pracy, a tymczasem władze zadecydowały, że ja ze znikomą jazdą zadbanym samochodem będę bardziej szkodliwy niż wielkie suvy z dużymi silnikami, które zajmują więcej miejsca na miejscach parkingowych niż zwykłe samochody.
To jest chore!!!

#warszawa #motoryzacja #sct #bekazlewactwa
  • 44
  • Odpowiedz
@Piospi: bo trzeba zrozumieć w końcu że ten raport TO NIE JEST FIKCJA, tylko realne cele, które np. Trzaskowski realizuje, oczywiście zaczyna się od transportu i SCT, bo w początkowej fazie wykluczy on "tylko" 10% zmotoryzowanej społeczności, potem śruba będzie jeszcze bardziej dokręcana i ci, którym się udało być lekko ponad średnią krajową i jeżdżą w miarę nowymi autami TEŻ ZA TO OBERWĄ. To jest przykre, że te czarne scenariusze się
wilhelm99 - @Piospi: bo trzeba zrozumieć w końcu że ten raport TO NIE JEST FIKCJA, ty...

źródło: 1000013846

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 6
@Njal Nie wiem jak u ciebie na Podlasiu, ale warszafka zapłaci za to w cenach towarów i usług kilkukrotną podwyżką. Będą jeść chleb z biedronki, albo fancy chlebek za 20zł.
  • Odpowiedz
@typ53B:

warszafka zapłaci za to w cenach towarów i usług kilkukrotną podwyżką. Będą jeść chleb z biedronki, albo fancy chlebek za 20zł.


Tak, tak. I firmy kurierskie nie będą mogły jeździć 20-letnimi sprinterami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz