Wpis z mikrobloga

Zawsze za gowniaka mnie #!$%@?ł mój stary swoim januszowaniem, że się niby na wszystkim zna, bo niby skąd jak ślusarzem z zawodu był... Ale dzisiaj jestem w jego wieku i myślę, że w tym kraju jak chcesz żeby cię budowlaniec, hydraulik, elektryk, handlarz autami i lekarz nie #!$%@? maksymalnie to musisz przed każdym skorzystaniem z ich usług zrobić doktorat z tych dziedzin.

Wtedy i tak cię #!$%@?ą tylko mniej.

#rozmysleniazdupy #polska
  • 24
@Reichsmarschall Jeszcze takiego trzeba znaleźć, szukałem kogoś do renowacji #!$%@? balkonu, gdyby nie był od ulicy to już bym to dawno sam zrobił. 5 już miało przyjść i dalej #!$%@? z tego jest. Bramę #!$%@? od września już zabiera do przespawania. Gość był u mnie w domu wycenić schody i się nawet nie odezwał XD #!$%@? jakiś pech mam do tych fachowców ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Reichsmarschall: Bzdura. Prowadzę właśnie inwestycję (budowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)) swojego domu, już jestem prawie na finiszu. Ilu to już miałem super fachowców za duże pieniądze... Prawie po wszystkich musiałem coś sam poprawiać, jedynie po robocie gości od wylewek nie miałem żadnych uwag. Dobrze, że całe fundamenty sam zrobiłem, bo gdyby robili je fachowcy to chyba bym nie mógł zasnąć.
@buleczkamaslana2137: @lougramm Powtórzę: prawdopodobnie was nie stać. Dobrzy fachowcy mają swoje strony w mediach społecznościowych i galerie ze zdjęciami zrealizowanych projektów. I odległe terminy. Niemniej istnieją, kwestia zapłacenia i poczekania. Każdy z was może sobie ściągnąć ekipę, która wykańczała rezydencje Obajtka. Gwarantuję wam, że nie były to pierwsze lepsze saszki, które robią z taką precyzją, na jaką pozwala im ilość alkoholu we krwi danego dnia. Tylko Obajtka akurat stać na Polaków-fachowców,
@Wszystko_albo_nic: Szkoda, że w najbliższej rodzinie i w swojej firmie mam fachowców, którzy wręcz nie potrafią zrobić inaczej niż idealnie. #!$%@?ą się z robotą, jakby ktoś miał strzelać z tych ścian, ale inaczej po prostu nie potrafią. Których jest więcej? Oczywiście, że partaczy, ale dobrzy istnieją i będą istnieć. Natomiast rozwiązaniem twojego problemu jest patrzenie po najnowszych opiniach. Zawsze możesz też postawić na jakąś nową ekipę, która chce się przebić do
Ale najpierw musiałoby cię być stać.


@Reichsmarschall: powtarzasz to jak mantre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyobraz sobie, ze mnie bardzo stac, ale skoro to twoj koronny argument w poszukiwaniu fachowcow, to szkoda slow.
Milego dnia i troche dystansu do swojego statusu materialnego jako wyznacznika wszystkiego w zyciu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
Szkoda, że w najbliższej rodzinie i w swojej firmie mam fachowców, którzy wręcz nie potrafią zrobić inaczej niż idealnie.


@Reichsmarschall: rozumiem, ze bronisz tu swoich drogich fachowcow, ktorych zatrudniasz i rozumiem, ze dzieki temu taki bogaty jestes ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pochwal sie jacy to fachowcy u ciebie robia, to sprawdzimy opinie na ich temat.
Moze jakis wykopek tez skorzysta.
@lougramm Tez bralem remonciarza z polecenia. #!$%@? w polowie pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie przeszkodzilo mu to w konczeniu mieszkania siostry kolegi xD Bezczelni ludzie. Szkoda mi tylko bylo jego pracownikow, choc z jednym mialem kontakt pozniej w jednej sprawie i odszedl z pracy po pol roku.

Wzialem Ukraincow i nie bylo zadnego problemu, robia mi drugie mieszkanie rowniez.
@SMAdERiN To samo jak idziesz do lekarza, musisz wcześniej odrobić lekcję czy już wiesz na co możesz być chory. Krótko, u lekarza potwierdza się tylko swoją diagnozę i pobiera receptę, ewentualnie skierowania.
To samo na wykopie, tu się wchodzi z gotową tezą i wiedzą wynikającą z 20-to letniego doświadczenia.