Wpis z mikrobloga

#tinder Siema Panowie czy to normalne,ze przez 3 lata będąc na portalach randkowych miałem tylko jeden pół roczny związek z laska która później okazała sie suka i 3 panny zaciągnąłem do łóżka? Randek miałem chyba z 50 przez ten czas dużo razy był ghosting,mi tez nie przypadały do gustu niektóre kobiety,ale myśle,ze to słabe statystyki i to bardzo mam tindera od miesiąca na platynie to jest jakaś #!$%@? tragedia czy rynek matrymonialny tak upadł na psy?
  • 10
  • Odpowiedz
@Dejw983 myślę że to wręcz rewelacyjny wynik. Ja przez 8 lat posiadania konta na tinderze miałem zero związków i raz poszliśmy na lody do lasu ale szybko się roztopiły i niezbyt smakowały.
  • Odpowiedz
  • 0
@samotnypies: Gowno a nie dobre człowieku straciłem tylko masę czasu na ten syf a to wszystko dlatego ze mam cos ze spierdona i mam cykora poznawac na żywo nieraz miałem #!$%@? lepsze okazje i o wiele ladniejszcze laski do poznania niż na tym syfie no ale cóż natura jak sie ma fobie to tak bywa właśnie…
  • Odpowiedz
ja chyba bym był rozczarowany. pocieszę cię, że myślę, że po 30 jest z tym łatwiej (ratio poznane typiary/łózko)

okazała sie suka


z ciekawości: czemu?
  • Odpowiedz
  • 0
@jesieniarz: Bo myślałem ze ma cos oleju w głowie a to tępe karynsko było i tyle miała to cos w oczach takie #!$%@? co mnie pociągały,ale w głowie siano…
  • Odpowiedz